Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13659 miejsce

Kolforon wystąpi dziś na SGGW

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-10-09 11:11

Po wakacyjnej przerwie KOLOROFON zaprasza 9 października na koncert otwierający studencki sezon na kampusie SGGW w Warszawie. Impreza odbędzie się w ramach jesiennej trasy Red Bull Tour Bus. Start o godzinie 19.00!

Warszawski zespół KOLOROFON zwyciężył w konkursie promującym młode niezależne zespoły - Red Bull TourBus. W wyniku głosowania publiczności wiosną 2009 KOLOROFON przeszedł do drugiego etapu, którego celem była trasa koncertowa zorganizowana przez firmę Red Bull. Chłopaki zagrali w: Białymstoku i Lublinie. Jesienną część trasy zespół rozpoczyna od imprezy SGGW „Welcome party”, gdzie zgrają z No Smoki i Kamp! Kolejny koncert już 14 października w Łodzi, gdzie wystąpią wraz z zespołem Psychocukier, tym razem na Kampusie Uniwersytetu Łódzkiego.

KOLOROFON istnieje na warszawskiej scenie od 2001 roku i od początku zadziwia różnorodnością stylów w jakich się porusza. Zespół tworzą: Piotrek Mazurek - autor muzyki i tekstów, lider zespołu - gitara, śpiew, programowanie, Piotrek Kozłowski – gitara basowa, Bartek Kamiński - perkusja, Stefan Głowacki – syntezatory. Utwory zespołu wielokrotnie ukazywały się na przeróżnych składankach: m.in. Minimax - Piotr Kaczkowski poleca, Offensywa - Piotra Stelmacha (obie płyty pod patronatem III programu PR), Mazowiecka Scena Muzyczna, Don't Panic We Are From Poland. KOLOROFON wystapił m.in. na największej imprezie muzycznej w Polsce - Heineken Open'er Festiwal.

Już w listopadzie 2009 w sklepach ukaże się debiutancki album KOLOROFONU „Kpt. Skała”, gdzie nie zabraknie punkowo – gitarowych petard, chłodnej elektroniki i surowych, garażowych kompozycji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.