Facebook Google+ Twitter

Kolizja drogowa w Nowogardzie

Dzisiaj, około godz 11.30, miała miejsce kolizja drogowa w Nowogardzie na skrzyżowaniu ulic 15 Lutego i Żeromskiego. Brak koncentracji? Kierowcom na szczęście nic się nie stało.

Wypadek drogowy w Nowogardzie na skrzyżowaniu ulic Żeromskiego (podrzędna) i ul. 15 Lutego (główna). / Fot. Piotr WierzbickiDzisiaj, 6 kwietnia w godz około 11.30 samochód dostawczy typu bus, wjechał na skrzyżowanie ulic z podporządkowanej ul. Żeromskiego ul. 15 Lutego i staranował samochód ciężarowy, wiozący kontener ze śmieciami.

W rozmowie z kierowcami, oczekującymi na policję dowiedziałem się, że przyczyną wypadku było zagapienie się kierowcy busa. Jest to prawdopodobne z uwagi na to, że widoczność na tym skrzyżowaniu jest bardzo dobra. Szczęściem jest tylko to, że nie było nikogo na przejściu dla pieszych.

Zobaczmy to na załączonych zdjęciach.
Samochód dostawczy typu bus staranował samochód ciężarowy z kontenerem na śmieci w Nowogardzie. / Fot. Piotr WierzbickiSamochody przeleciały kilkanaście metrów i zatrzymały się przed przejściem dla pieszych. Co by się stało, gdyby jechali z większą prędkością i na przejściu przechodziłyby dzieci?! Przejście to jest przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Nowogardzie. / Fot. Piotr WierzbickiJaka mogła być tego przyczyna? Ekspedientka ze sklepu, do którego była dostawa, była zbyt ponętna? Prowadząc samochód, trzeba wybić sobie z głowy marzenia. / Fot. Piotr Wierzbicki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Ja też zastanawiałem się nad tym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziwnie to wygląda. Uwierzyć trudno...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.