Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4087 miejsce

Kołobrzeg – miasto zdrowia przez cały rok

Kołobrzeski Festiwal Zdrowia to projekt, który ma na celu ożywienie miasta nie tylko w sezonie letnim, ale również w okresie jesieni i zimy. Inicjatywa polega na stworzeniu kalendarium wydarzeń propagujących zdrowy tryb życia.

Kołobrzeski Festiwal Zdrowia / Fot. Piotr TutakDziś na plaży przy Kamiennym Szańcu w Kołobrzegu odbył się piknik, który jest związany z Kołobrzeskim Festiwalem Zdrowia. W ciągu całego dnia organizatorzy zaplanowali dla turystów i mieszkańców miasta wiele rozmaitych atrakcji. W programie czekały zabiegi kosmetyczne i SPA, porady dietetyka i dermatologa oraz wiele zabaw i atrakcji. Nie zabrakło również zdrowych przekąsek, takich jak lody marchewkowe i słodkie babeczki. Na wszystkich którzy odwiedzili piknik czekały konkursy, a w nich do wygrania wiele wspaniałych nagród.

Organizatorzy wydarzenia już dziś zachęcali do wzięcia udziału w podsumowaniu Kołobrzeskiego Festiwalu Zdrowia, które Kołbrzeski Festiwal Zdrowia / Fot. Piotr Tutakodbędzie się między 26 kwietnia a 4 maja 2014 roku. W tych dniach Kołobrzeg stanie się prawdziwą stolicą zdrowia. Festiwal Zdrowia organizowany w Kołobrzegu jest projektem, który ma na celu ożywienie miasta za pośrednictwem wydarzeń propagujących zdrowy tryb życia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.