Facebook Google+ Twitter

Kolonia ugościła najlepszych z branży spożywczej

Już po raz 44. Kolonia gościła przedstawicieli firm z branży spożywczej na największych międzynarodowych targach tego rodzaju, ISM, które odbyły się w ostatnich dniach stycznia.

Stoisko firmy Brześć na targach ISM w Kolonii / Fot. BrześćTym razem do Niemiec zjechali przedstawiciele 1476 firm (o 5% więcej niż w roku ubiegłym) z 68 krajów. Z Polski swoje stoiska zaprezentowało około 150 firm z branży spożywczej i cukierniczej. Targi te dla wielu przedsiębiorstw okazują się świetną trampoliną do rozwoju biznesu, dzięki nawiązaniu kontaktów handlowych z dystrybutorami z całego świata."Jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w tegorocznych targach. Jako firma zaprezentowaliśmy tam swoje produkty już po raz trzeci i wszystko wskazuje na to, że podobnie jak przed rokiem zaprocentuje to w niedalekiej przyszłości. Kontakty z dystrybutorami i handlowcami z różnych części globu pomogą umożliwić dalszy eksport naszych flagowych produktów ptysiowych, a więc słomki i groszku” – mówi Arkadiusz Drążek, dyrektor handlowy ZPC Brześć, jednej z wielu polskich firm obecnych na targach w Kolonii.

Wydarzenie otworzył Hans-Peter Friedrich, Minister Federalny ds. Żywności i Rolnictwa. „Targi ISM po raz kolejny podkreśliły swoją kluczową rolę dla międzynarodowego przemysłu cukierniczego. Format tego wydarzenia jest unikalny w swoim wymiarze” – powiedział.

Targi były organizowane nie tylko dla osób aktywnie działających w branży spożywczej, ale także dla potencjalnych klientów, mogących spróbować wielu pyszności i w konsekwencji przekonać się do konkretnej marki. Przez cztery dni stoiska odwiedziło 35 tysięcy gości ze 140 krajów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.