Facebook Google+ Twitter

Kolorowe koncerty na Polach Marsowych we Wrocławiu

Wczoraj Pola Marsowe we Wrocławiu za sprawą zespołów: Paprika Korps, Vavamuffin, Myslovitz i Strachy na Lachy pokryły się kolorowym, rockowo - reaggeowym, muzycznym kurzem.

Na scenie w bez kolorów dominujących zespół Myslovitz / Fot. Piotr RaszewskiWczoraj na Polach Marsowych we Wrocławiu zagrały: panorama z zespołem Myslovitz / Fot. Piotr RaszewskiPaprika Korps, Vavamuffin, Myslovitz i Strachy na Lachy. Koncerty odbywające się w ramach „Majówki z Piastem” zgromadziły kilka tysięcy fanów dobrej, rockowo – reaggowej muzyki.
W przerwach między koncertami organizatorzy zapewnili wiele dodatkowych atrakcji. Rozdawano koszulki, pendrajwy i inne gadżety ufundowane przez sponsorów zabawy. Konkursy na scenie w których nie było przegranych nie były jednak najważniejsze. Muzyka i znane piosenki śpiewane były przez całą widownię.
Lazurowe Strachy Na Lachy / Fot. Piotr Raszewski
Każdy mógł znaleźć swoje miejsce na koncercie. Wiele osób, zasiadając na trawiastym podwyższeniu, delektowało się słońcem. Inni skakali pod sceną lub spacerowali.
Lazurowo panoramiczne Strachy Na Lachy / Fot. Piotr Raszewski
Teraz dla was Vavamuffin – ogłosił prowadzący i natychmiast pod scenę ruszyły steki fanów zespołu. Podobnie było po każdej zapowiedzi.
Żółto - zielone Strachy Na Lachy / Fot. Piotr Raszewski
Oprawa wizualna koncertu i nagłośnienie grających były na wysokim poziomie. Oczywiście nie jest tak, że nie mogło by być lepiej. Na samym początku koncertu „Strachy Na Lachy” odrobinę „siadło” nagłośnienie wokalisty „Grabaża”.
Różowe Strachy Na Lachy / Fot. Piotr Raszewski
Widownia była zachwycona. Wracając z koncertów załadowanym do granic możliwości autobusem MPK stwierdziłem, że hasło "Wrocław miastem spotkań" nie jest jedynie chwytem reklamowym. Cały, dosłownie cały autobus śpiewał piosenki z koncertu.
Różowa panorama Strachy Na Lachy / Fot. Piotr Raszewski
Dzisiaj na Polach Marsowych drugi dzień „Majówki z Piastem” na którym wystąpią: Know, Snake Charmer, Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach, Dżem i Ira.
Bilety 10 zł

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

no tak czymże jest światło :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

szkoda ze wszystkie fotki robiles z jednego miejsca - oprocz kolorow swiatel niczym sie prawie nie roznia;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.