Facebook Google+ Twitter

Kolory Indii. Część pierwsza - ludzie [Zdjęcia]

Kiedy pomyślę o Indiach czuję ich charakterystyczny zapach, widzę mnóstwo kolorów, widzę twarze Hindusów, piękną roślinność, miejsca kultu religijnego itd. Ta galeria poświęcona jest ludziom. To oni tworzą ten niepowtarzalny "smak" Indii.

1 z 34 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Typowy, kolorowy stragan. Te piękne ozdoby robiło dwóch chłopców na zapleczu. Chcieli mnie uczyć, ale nie miałam czasu. Byłam tam przejazdem, a szkoda. Fot.Barbara Figurniak
Typowy, kolorowy stragan. Te piękne ozdoby robiło dwóch chłopców na zapleczu. Chcieli mnie uczyć, ale nie miałam czasu. Byłam tam przejazdem, a szkoda. Fot.Barbara Figurniak

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: Indie Goa Anjuna


Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

Mistrzowska opowieść ! Uległam czarowi Indii!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Cecylio, dla mnie zdjęcie nr 16, a dlaczego? O Tym powinnam chyba napisać artykuł, ale inne tematy czekają... i zawsze braknie czasu.. pozostaje się sklonować :) Pozdrawiam serdecznie Pani Cecylio ! Czekam na Pani materiały !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo przyjemnie sie oglada , moj faworyt zdjecie nr.18 . Sle pozdrowienia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Isabello, w tym oni są mistrzami nad mistrze. Wyrabiają także wspaniałe naturalne kosmetyki, farby do włosów, do rzęs, barwniki do ciała, a jakie zapachy...Moja walizka do teraz pachnie Indiami. Jest to kraj warty głębszego poznania. Z każdej podróży przywozi się pamiątki, ale jest jeden, ten najważniejszy pakunek - to, co wydaje się godne wdrożenia w nasze własne życie. Po to warto jechać do Indii.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Aneto, zdjęcie pochodzi z ashramu w Kokamthan. Tam każdego ranka grupka młodzieży w mundurkach, zatrudniona do pracy w ashramie stawała do apelu, odbywała gimnastykę itd... a ja nazwałam to musztrą, gdyż takie miałam skojarzenie. Ogólnie panował tam nadzwyczajny porządek i w sensie czystości, ale także porządek dnia. Porównałabym do życia w ascezie, tylko pozbawionym umartwiania się lecz wręcz przeciwnie. Warunki w jakich tam się żyje nie każdemu odpowiadają. Zimna woda, garstka ryżu,szafa na podłodze czyli ubranie złożone w kostkę i twarde posłanie. Zastanawiało mnie co w tym jest, że ludzie odnajdują tam pełnię szczęścia. Postanowiłam to sprawdzić. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za komentarz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Interesująca galeria. Kolory Indii są niezwykłe, co roku dostaję indyjskie pigmenty do malowania, ich skład jest oparty na naturalnych surowcach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo interesująca galeria. Ciekawi ludzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tyle biedy. A jednocześnie tyle uśmiechu, tyle życzliwości, tyle kolorów.. Specyfika Indii.
Zaskoczyła mnie musztra w ashramie.. Jakoś .. kojarzy mi się z medytacją, może medycyną, jogą, ale .. musztrą?
Mam w planach wybranie się do aśramu w Lanckoronie. Taka mała namiastka, bo Indie.. to marzenie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo interesująca galeria z przyjemnością oglądnęłam.
Jakże inna kultura bije z tych zdjęć tajemnicza,
dla mnie nie odkryta, może kiedyś i mi będzie dane odkryć
Tym czasem dzięki Tobie Basiu zaszczepiłaś we mnie poznanie jakże innej kultury
Zdjęcia z niesamowitym przesłaniem

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tu się Pan pomylił, Marku. Nie dowierzał, że jest dla mnie na tyle interesujący i zarówno na tym zdjęciu jak i potem zawsze się do mnie serdecznie uśmiechał. W tych ludziach nie ma agresji, złości, a już szczególnie w takich miejscach jak ashram. Są pogodni i cieszą się wszystkim czym mogą. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.