Facebook Google+ Twitter

„Kołysanka dla wojownika“ – nowy utwór Michała Rudasia

Na samym początku minionego miesiąca, albowiem 2 lutego swoją premierę miał najnowszy mini – album Michała Rudasia. Płyta nosi tytuł „Wieloryby i Syreny“.

Znaleźć na niej można kilka utworów, które charakteryzuje różnorodność stylistyczna i zaskakujące aranżacje.
Wspominany album EP w sklepach ukazał się razem z teledyskiem do piosenki „Raj song“. To wyjątkowy, poruszający obraz, powstały dzięki reżyserce - Oldze Czyżykiewicz i wspaniałym, światowej sławy tancerzom – Sandy Rzeźniczak i Mańkowi Kotarskiemu.

“Raj song opowiada o szczególnej sile, jaka potrafi się wytworzyć między dwojgiem ludzi, którzy mimo przeszkód potrafią walczyć o siebie i swój wspólny raj. To utwór, który dotyka bardzo czułych strun i pokazuje wielowymiarowość relacji, jaką jest miłość.”

Słowa napisał Michał Rudaś, a muzyką zajmował się Łukasz Chyliński wraz z wokalistą.

Drugim utworem promującym album jest „Kołysanka dla wojownika“. Piosenka miała swoją premierę 29 lutego 2016. Oczywiście, jej dopełnieniem był niezwykle klimatyczny teledysk. Co ciekawe, klip został zfinansowany ze środków pieniężnych zebranych przez fanów w ramach zbiórki crowdfundingowej zorganizowanej jakiś czas temu na portalu „Polak potrafi“.


Tak o teledysku mówi Michał:

„-Zdarza się czasem, że wojownik przegrywa walkę, ale czy zawsze po upadku musi poderwać się z kolan, otrzepać i walczyć dalej? Chciałbym, by Kołysanka dla wojownika uczyła nas wszystkich przyjmować porażki i przekonywała do tego, że człowiek nie musi walczyć nieustająco, ale ma prawo upaść, a czasem odpuścić. Mam nadzieję, że ten utwór przyniesie ukojenie i będzie idealną kołysanką dla wszystkich współczesnych wojowników – ludzi ambitnych i pracowitych, którzy mają odwagę walczyć o swoje marzenia.”

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.