Facebook Google+ Twitter

Kołysząca Angie Stone

Jedna z największych gwiazd R&B (a niektórzy twierdzą, że i soulu) po raz kolejny uraczyła nas albumem na najwyższym poziomie.

„The Art Of Love And War” to płyta, która powoduje u nas nieustające, samowolne wręcz ruchy ciała. Napięcie budowane jest stopniowo. Angie Stone wita nas kojącym, spokojnie kołyszącym utworem „Take Everything In”. Kolejne piosenki to już pokaz niezwykłego kunsztu pani Stone. Jej niezwykły, miękki głos niezwykle silnie oddziałuje na zmysły oraz poprawę nastroju.

Cała płyta utrzymana jest bardzo spokojna. Doskonała do wyciszenia się po ciężkim dniu pracy, wspaniale smakuje przy aromatycznej kawie. W „The Art Of Love And War” wokalistka nie stawia na ciężkie, uciążliwe brzmienia i nachalny bit, lecz na niebanalną melodyjność oraz pełną swobodę w budowaniu frazy. Przykładem niech będzie świetny utwór "Go Back To Your Life" - niezwykle subtelny i delikatny, nawiązujący w pewnej mierze do tradycji Gospelu, z pobrzmiewającymi żeńskimi chórkami w tle.

Ten album jest doskonale zgrany i scalony. Utwory ułożone są w przemyślanej kolejności, zauważalne racjonalne następstwo fraz, nawet okładka płyty. Angie jest tak samo zniewalająca i zmysłowa jak muzyka na jej płycie.

„The Art Of Love And War” to album, który niewątpliwie powinien się znaleźć na półce każdego szanującego się fana soulu i R&B. Cena jak najbardziej adekwatna do zawartości.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.