Facebook Google+ Twitter

Komenda Policji w Radzyniu Podlaskim: zaginął Paweł Jemielniak

Radzyńscy policjanci poszukują Pawła Jemielniaka, który rano wyjechał z domu swoim samochodem do pracy. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

 / Fot. Archiwum KPP Radzyń Podl.Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jego zaginięcia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Radzyniu Podlaskim. Numer telefonu 83 35 12 210, 997 lub 112.

Zaginiony to: Paweł Jemielniak ur. 26.05.1984r. Zamieszkały: Młyniec, powiat bialski.

Rysopis zaginionego: wzrost około 180 cm, szczupła budowa ciała, waga ok 80 kg, włosy krótkie, proste blond, oczy ciemne. Cechy charakterystyczne: blizna po prawej stronie szyi.

W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był w materiałową kurtkę koloru granatowego, bluzę pod szyje koloru niebieskiego z czerwonym i białym paskiem z przodu, spodnie jeans ciemno-niebieskie, buty sportowe koloru czarnego z pomarańczowymi wstawkami.

W trakcie prowadzonych czynności odnaleziony został uszkodzony pojazd mężczyzny.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszone są również o powiadomienie najbliższej komendy Policji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.