Facebook Google+ Twitter

Komendant Skiba dostał obraz na pamiątkę

  • Źródło: Dziennik Łódzki
  • Data dodania: 2007-09-06 15:08

Podczas uroczystej odprawy w łódzkiej Komendzie Wojewódzkiej Policji policjanci pożegnali wczoraj byłego komendanta, inspektora Ferdynanda Skibę, który w sierpniu został zastępcą komendanta głównego policji ds. kryminalnych.

Na pamiątkę wręczyli mu obraz olejny, przedstawiający pałac Izraela Poznańskiego przy ul. Ogrodowej, by przypominał mu łódzką "ziemię obiecaną". Dostał też zdjęcia z lutego 2006 roku, gdy wprowadzono go na stanowisko szefa policji w Łódzkiem. Komendant Skiba podziękował podkomendnym za współpracę. Pochwalił miejscowych policjantów za ciężką pracę i jej efekty. Podkreślił, że jego awans to zasługa całego garnizonu łódzkiego, którego praca i efekty zostały zauważone i docenione w centrali. Przyznał też, że przez półtora roku polubił nasze miasto i "poczuł się łodzianinem". Ujawnił, że zapewne w przyszłym tygodniu przyjedzie do Łodzi z nominacją dla nowego komendanta wojewódzkiego. Obecnie jego obowiązki pełni Dariusz Banachowicz.

Ferdynand Skiba mieszka z rodziną pod Tarnowskimi Górami na Śląsku. Po przeprowadzce do Łodzi najpierw korzystał z gościny oddziałów prewencji przy ul. Pienistej, a potem zajmował służbową kawalerkę na Bałutach. Teraz otrzymał służbowe mieszkanie w stolicy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.