Facebook Google+ Twitter

Komentarze Facebooka. Od teraz także w naszym serwisie

Zapewne zauważyliście, że od wczoraj oprócz dotychczasowej możliwości komentowania, wdrożyliśmy również komentarze Facebooka. Liczymy, że dzięki temu teksty zamieszczone w naszym serwisie zdobędą jeszcze więcej czytelników.

Co dają komentarze Facebooka i czym różnią się od "tradycyjnych"? Przede wszystkim umożliwiają podzielenie się komentarzem i linkiem do tekstu, pod którym wyraziliśmy opinię, z naszymi znajomymi. Najlepiej pokazuje to poniższy obrazekW momencie, gdy skomentujemy tekst czy galerię przez system komentarzy Facebooka, nasza opinia pojawi się w dwóch miejscach: pod artykułem i w aktualnościach na Facebooku. Istnieje też możliwość zablokowania publikacji w serwisie społecznościowym. Wystarczy w tym celu odznaczyć okienko "Opublikuj na Facebooku".

Autorów i czytelników, którzy nie korzystają z Facebooka uspokajamy - tradycyjne komentarze pozostały. Nic się w tej kwestii nie zmieniło. Facebook Comments to dodatkowa i - co ważne bezpieczna - forma promocji własnych materiałów. Umożliwia naszym znajomym spoza Wiadomości24.pl, uczestniczenie w dyskusji o materiale i poruszanych w nich kwestiach.

O tym, że warto promować swoje teksty muszę przekonywać zapewne tylko nielicznych. Powtórzę się, ale warto to przypominać: statystyki dużych serwisów internetowych pokazują dobitnie, że mniejszość czytelników trafia do tekstów ze strony głównej. Zdecydowana większość odnajduje artykuł w Google, na Facebooku, Google+ czy Twitterze. Nasi znajomi również. Dlatego warto używać Facebooka czy innych serwisów, by poinformować czytelników o tym, że mamy coś ciekawego do powiedzenia czy podyskutować z nimi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Komentarz otrzymał polubienie, z samego dodania komentarza. Usunełam z facebook i już nie lubię.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To ja zostane przy starym systemie, poniewaz tygrysy bardzo nie lubia sie rejestrowac i logować . Wrrrrrrrrr

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mechanizm jest taki, jak pokazałem na załączonym obrazku: dodanie komentarza przy pomocy Facebooka powoduje pojawienie się linku (w tym kształcie, co na obrazku) z treścią komentarza na naszej tablicy i strumieniu aktualności. Materiał nie pojawi się na Facebooku, jeżeli odznaczymy odpowiednią opcję. Na sposób pojawiania się treści na Facebooku nie mamy wpływu - mechanizm pochodzi bowiem z tego serwisu społecznościowego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

https://www.facebook.com/dorota.michalczak.3?ref=tn_tnmn

Straszne to...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak pod linkiem widać.
Materiał dodałam na facebook sama,, teraz po dodaniu konektarza dodał się po raz drugi - w jakim celu, Powsrtanie a facebboku straszny smeitnik, jeżeli za każdym komentarzem doda się materiał.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Grzegorzu, pozostawiliśmy obie formy :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Doroto, przecież widać Pani komentarz pod podanym linkiem? Nawet otrzymał polubienie :-) Komentarze dodane przez Facebooka nie będą dodawać się do listy komentarzy w profilu autora. Z prostego powodu: zdecydowaliśmy się pozostawić dotychczasową formę komentowania wewnątrz serwisu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co daje taka opcja? To, że dobrowolnie poddamy się kontroli "wielkiego brata"... Wszystko dobrze póki takie komentowanie nie będzie obowiązkowe. Wtedy pierwszy stąd zniknę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziwnie to działa.
Dodałam komentarz, lecz niestety pod materiałem na facebooku nie jest zapisany. Tak samo nie zapisał sie w moich komentarzach i niestety nie jest widoczny na stronie głównej, tak jak bez tej opcji.

Czy tak to ma działać?. Bo po co ta opcja, kiedy dodaję komentarz a tak jakby go nie było.

link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.