Facebook Google+ Twitter

Komentarze tylko na temat, a Forum niech zostanie Forum

Zasady dyskusji, jakie przewidzieliśmy w regulaminie nie objęły przypadków szczególnych. Czas zaprowadzić porządek w komentarzach i na Forum.

Dyskusja, jaka ostatnio rozwinęła się na Forum oraz w komentarzach pokazała, że oddawanie władzy autorom w gazecie internetowej Wiadomości24.pl kuleje. By przywrócić normalne zasady, proponujemy zmienić nieco kwestię usuwania komentarzy łamiących regulamin.

Czy jesteście za tym, by osoby, które mają przywilej usuwania komentarzy, czyli "podwójnie upierzeni" korzystali z tego inaczej? Po usunięciu komentarza w tym miejscu pod tekstem znajdzie się informacja, kto go usunął oraz krótkie uzasadnienie dlaczego. Oprócz tego wszystkie usunięte komentarze redakcja (autorzy o statusie redaktor senior) będzie mogła przywrócić , a znajdą się one w tzw. "oślej łączce".

Także Forum stało się miejscem o innym niż przewidywane dla niego charakterze. Dlatego wprowadzimy możliwość blokowania wątków. Jeśli niektóre dyskusje będą przybierały charakter osobistych wojenek, będziemy je pacyfikować w zarodku.

Co Wy na to?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 08.11.2006 20:56

Pawle, a ja się boję, że pod informacją o usuniętym komentarzu mogą się pokazywać takie konflikty, jak w wypadku ostatniego Oliwia-Mirek. Może uzasadnienie niech będzie tylko do wiadomości redakcji?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Coś ustalono :) Gorzej z realizacją, trochę to potrwa. Napiszemy o tym w najbliższym czasie, gdy zacznie to działać!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Paweł czy coś w tej kwestii już ustalono czy nadal czekasz na opinie pozostałych użytkowników?

Komentarz został ukrytyrozwiń

jestem jak najbardziej za...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pomysł dobry jeśli chodzi szczególnie o "osobiste wojenki" ale ja też skupiłbym się jednocześnie nad kwestią punktacji czyli plusów i minusów... Wprowadziłbym taka samą regułę co do stawiania munusów... "Po przyznaniu minusa pod tekstem znajdzie się informacja, kto go przyznał oraz krótkie uzasadnienie dlaczego". Mówie o tym ponieważ mam wrażenie, że w tej kwestii tez rodzą się "osobiste wojenki". Sam swego zcasu prowadziłem taką... Poza tym mamy ponad 120 "niezidentyfikowanych" w różny sposób użytkowników, którzy mogą zaplusować lub zaminusowac "za ojczyznę" czy "za piękne oczy"...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Paweł, pomysł pewnie dobry. Piszę "pewnie", ponieważ mnie , mimo, że mam trzy pióra nie dotyczy. Nie usunęłam żadnego komentarza, nie zamierzam tego robić, a przede wszystkim nie daję się wciągać w bezsensowne dyskusje. Cenie sobie rzeczowe komentarze, a pozostałe lekce sobie ważę :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pawle pomysł jak najbardziej popieram, tylko że mam jedno zastrzeżenie. To nie oddawanie władzy kuleje w w24. Kuleje czynnik ludzki w postaci niektóych użytkowników. Z ujawnionym przypadkiem "skandalu" z usuwaniem komentarzy nie wiąże się tak naprawdę w mojej ocenie to, co się teraz wyprawia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Ośla łączka" już funkcjonuje, przekonałem się o tym. Informacja o tym kto i czemu usuwa - jestem za.

Redakcjo, zastanówcie się, czy chcecie ryzykować z opcją usuwania artykułów dla 4-? 5-piórowców? To dopiero może być jatka!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak chyba będzie najlepiej. Internetowa wolność wolnością, ale jeśli nie wszyscy potrafią z niej korzystać w sposób kulturalny, warto ją nieco ograniczyć. Obawiam się tylko, że uzasadnianie usuwania komentarzy może wywołać bezsensowne dyskusje (np. na forum). Co do blokowania wątków - świetnie, ale niech ten przywilej mają tylko Seniorzy (5 piór). Można wprowadzić system informowania ich ("zgłoś naruszenie zasad", czy coś tego rodzaju) o wątkach do pacyfikowania ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdecydowanie tak.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.