Facebook Google+ Twitter

"Komentuj. Nie obrażaj!". Dołącz do akcji!

Do napisania tego materiału zachęcił mnie artykuł Marcina Pabiana dotyczący akcji społecznej "Komentuj. Nie obrażaj!", która traktuje o kulturze wypowiedzi w internecie. Mój materiał jest wyrazem przyłączenia się do akcji.

Pokrótce wyjaśnię o co chodzi, bo jak mój poprzedni artykuł, tak i ten nie jest artykułem z prawdziwego zdarzenia. Ten materiał ma na celu zebranie jak największej liczby zwolenników kulturalnych wypowiedzi w sieci.

Każdy z nas ma chyba jakieś niemiłe doświadczenie z użytkownikami sieci internetowej. Obecnie jest to chyba zmora większości witryn, w których dodanie komentarza nie jest uzależnione od rejestracji. To niestety wiąże się z tym, że ludzie nie oceniają materiału, tylko wszczynają kłótnie, a często padają słowa, które potrafią zranić nawet najtwardszego.

Mamy do dyspozycji komentarze, które możemy wykorzystać jako miejsce potwierdzenia swojej chęci uczestnictwa w tym "wydarzeniu". Zapraszam również niezarejestrowanych, którzy mają odwagę podpisać się imieniem i nazwiskiem własnym. Wystarczy wpisać krótki komentarz, a to będzie jednoznaczne z dołączeniem do "wydarzenia".

Razem możemy więcej! Nikt nie jest uprawniony do obrażania drugiego człowieka! Zapraszam wszystkich, bez względu na funkcję jaką pełnią na portalu, płeć, rasę, upodobania, wyznanie, stopień naukowy itp. - w grupie siła!

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (31):

Sortuj komentarze:

I tu się z Tobą Staszku zgadzam, ja jestem tego najlepszym przykładem. Na portal przyszłam w zupełnie innym celu, nigdy wcześniej nawet nie próbowałam czegokolwiek naskrobać, ale postanowiłam zaryzykować - w końcu tutaj każdy może spróbować swoich możliwości. Do poważnych artykułów się nie biorę, bo o tym trzeba mieć pojęcie, ale takie ,,cusie" jak moje - warto spróbować. Krytyka owszem, ale z kulturą. Jeszcze nikomu krytyka nie zaszkodziła, w końcu każdy ma prawo podzielić się swoim zdaniem, ale z kulturą! Komentuj! Nie obrażaj.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To, jak się ktoś zachowuje w sieci, zwłaszcza jeśli ma możliwość wystąpienia w sposób anonimowy, świadczy o nim, jako człowieku. Wykorzystują, więc ochoczo niektórzy swoje nieograniczone możliwości szaleństwa w uprawianiu najróżniejszych form złości, zazdrości, nienawiści wobec tych, którzy piszą nie tak lub nie o tym czego oni chcieliby. A przecież sprawa taka prosta: każdy może tu napisać taki tekst, jaki chce i jaki potrafi. Piszcie zatem złośliwcy wszelcy, wszak macie talenty wielce, szczególnie przydatne do pisania. Piszcie, lecz bez obrażania.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jacek Butryn
  • Jacek Butryn
  • 28.05.2012 16:47

Też się dołączam do akcji!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marek Pająk
  • Marek Pająk
  • 27.05.2012 02:36

,,Nie karmić trolla"

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerard Stenc^
  • Gerard Stenc^
  • 27.05.2012 01:57

Głodny człowiek staje się kanibalem ! Intelektualistów w tej sytuacji o zdanie nie pytałem,ze względów prozaicznych..

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Miroslaw Kraszewski Dzisiaj 01:09
Panie Mirosławie, moja mama bardzo mocno mnie też przestrzegała, żebym nie rozmawiał z nieznajomymi...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wiecie co, WY troje Internauci, podobacie mi się :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marek Chorążewicz Dzisiaj 00:13
Ja pozostaje wierny mojej integralności narodowościowej i osobistej. Nie widzę żadnego racjonalnego powodu przechodzenia na TY z nieznajomymi osobami ani w realu, ani tez, tym bardziej, z anonimowymi osobami. Zbyt bardzo szanuje człowieka. Przyjaźnie internetowe uważam za objaw zaawansowanej słabości, która jest jakże często nadużywana i często zbyt późno rozpoznawana jako amikoszoneria.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj, My Internauci...:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj, Wy Internauci:))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.