Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19282 miejsce

Kominki na medal. Złote Godło „Laur Konsumenta 2017” dla firmy Kr

  • Sfera PR
  • Data dodania: 2017-04-21 15:55

Pierwsze miejsce w kategorii „Kominki i wkłady kominkowe” w konkursie „Laur Konsumenta” zdobyła firma Kratki.pl. – To dla nas niezwykle ważne wyróżnienie, bo o jego przyznaniu decydują klienci.

 / Fot. Kratki.plPrestiżowy konkurs „Laur Konsumenta” to ogólnopolski projekt, który ma na celu wyłonienie produktów i marek najbardziej cenionych przez Polaków. Klienci wypełniają ankiety i oceniają jakość, cenę, innowacyjność i wiarygodność producentów oraz usługodawców. Zaznaczają również chęć polecenia produktu znajomym. Plebiscyt przynosi więc odpowiedź na pytanie, które zadaje sobie każdy przedsiębiorca: czy moja oferta spełnia oczekiwania klientów?

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia, okazało się, że wśród producentów wkładów kominkowych i kominków, firma Kratki.pl nie ma sobie równych. Konsumenci zdecydowali, że zasługuje na najwyższe odznaczenie. - Złote Godło jest namacalnym dowodem na to, że nasze starania o najwyższą jakość produktów, są doceniane. Wyróżnienie jest jednak także wyzwaniem, musimy teraz zrobić wszystko, by utrzymać zaufanie, jakim obdarzyli nas klienci – mówi Patrycja Sobień z firmy Kratki.pl.

Wiele wskazuje na to, że producent nie zawiedzie swoich kontrahentów. W ostatnim czasie unowocześnia swój park maszynowy, powiększa powierzchnie produkcyjne i inwestuje w zakup innowacyjnych urządzeń przemysłowych. Zapowiada też intensywny rozwój w 2017 i kolejnych latach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.