Facebook Google+ Twitter

Komisja hazardowa przyjęła raport Mirosława Sekuły

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2010-08-05 13:50

Na czwartkowym posiedzeniu posłowie przyjęli końcowy raport zaproponowany przez Mirosława Sekułę. Głosowanie poprzedziła kłótnia, a ostateczny wynik był niepewny.

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Beata Kempa podczas konferencji prasowej pt. "Afera hazardowa - POzamiatane?" / Fot. PAP/Leszek SzymańskiW środę posłowie rozpatrzyli około stu propozycji zmian do projektu raportu przygotowanego przez szefa komisji Mirosława Sekułę (PO). Mimo przyjęcia poprawek nie przeprowadzili jednak głosowania nad całością sprawozdania, bo posłowie PiS i Lewicy domagali się odłożenia tego głosowania do czasu przedstawienia ujednoliconego tekstu uwzględniającego przyjęte poprawki.

Posłowie opozycji już w środę krytykowali projekt raportu, nazywając go m.in. "klopsem" i "kaszanką z truskawkami i bitą śmietaną".

Beata Kempa (PiS) pytana, czy podniesie rękę podczas głosowania nad przyjęciem sprawozdania komisji powiedziała, że wraz z Andrzejem Derą (PiS) są w rozterce, co zrobić. Powiedziała, że nie chce być utożsamiana z tą komisją i z jej raportem. "Po prostu wstydem będzie się pod nim podpisać. Wielkim wstydem, hańbą wręcz. To jest chyba najgorszy dokument jaki widziałam w swoim życiu" - powiedziała podczas czwartkowej konferencji prasowej.

Kempa stwierdziła też, iż ma nadzieję, że Franciszek Stefaniuk (PSL) nie przyłoży ręki do przyjęcia tego skandalicznego dokumentu. "Mam nadzieję, że do tego bubla o bardzo niskim poziomie merytorycznym (...) nie przyłoży ręki: do tych fragmentów, które nie mają oparcia w materiałach dowodowych, bo to już będzie poświadczenie nieprawdy" - oceniła.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Takie modne ostatnio słowo Hańba, pan Gdak je uwielbia. Jesli p.Arłukowicz sto mil od PIS-U mówi o tym panu że...Ja sie podpisuję. Pan Tusk na pytanie o komisje powiedział'daj boże jak najszybciej'' To o termin zakończenia prac. Panie Kazimierzu jest Pan erudytą/ z szacunkiem/ czy nie przypomina to panu wezwania HenrykaVIII do zabicia Tomasza Moora/ Morusa/ To njuz weszło do legendy, władca nie mówi wprost ale... Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 05.08.2010 14:25

Pani Kasiu - proszę poprawić na imię męskie "Mirosława" Sekuły

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.