Facebook Google+ Twitter

Komisja Ligi ukarała piłkarzy Orange Ekstraklasy

Komisja ligi nałożyła kary po 15. kolejce Orange Ekstraklasy na Jacka Zielińskiego, Marka Kostrzewę, Zagłębie Sosnowiec oraz anulowała żółtą kartkę Tomasza Hajty.

W akcji Robert Bednarek (P) z Kolportera Korony Kielce i Michał Stasiak (L) z Zagłębia Lubin w meczu Orange Ekstraklasy, rozegranym w Kielach, 24 bm. / Fot. PAP/Piotr PolakZagłębie Sosnowiec zostało ukarane grzywną w wysokości ośmiu tysięcy złotych za zaniedbania organizacji i bezpieczeństwa, w trakcie i po meczu z Wisłą Kraków. Komisja ligi (dalej - KL) przeczytała wyjaśnienia przedstawiciela sosnowiczan oraz oficjalnego oświadczenia klubu, który obiecał pokryć wszystkie szkody związane z naprawą zniszczonych samochodów.

Jacek Zieliński, trener Kolportera Korona Kielce został zdyskwalifikowany na dwa spotkania, w związku z jego zachowaniem podczas meczu prowadzonej przez niego drużyny z KGHM Zagłębie Lubin. W 86. minucie spotkania były piłkarz i trener Legii Warszawa został odesłany na trybuny, po tym jak wygłosił obraźliwe słowa w kierunku sędziego liniowego.

Asystent trenera Górnika Zabrze Marek Kostrzewa został ukarany grzywną w wysokości dwóch tysięcy złotych za niesportowe zachowanie wobec głównego sędziego podczas meczu Górnika Zabrze z Widzewem Łódź.

Komisja Ligi po zapoznaniu się ze stanowiskiem Kolegium Sędziów PZPN uznała, że udzielona żółta kartka Tomaszowi Hajcie, w spotkaniu Górnik Zabrze - Widzew Łódź, jest błędem sędziego i została anulowana. Dzięki temu defensor może grać w najbliższym meczu swojej drużyny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.