Facebook Google+ Twitter

Komisja Millera nie wznowi prac

Premier Donald Tusk po konsultacji ze swoimi współpracownikami uznał, ze nie ma wystarczających powodów, aby wznawiać pracę komisji Jerzego Millera.

Na zwołanej konferencji prasowej rzecznik rządu, Paweł Graś uzasadnił decyzję premiera. Głównym argumentem rządu, jest założenie, że nowe informacje dotyczące gen. Błasika nie zmieniają zasadniczo przyczyn oraz okoliczności katastrofy smoleńskiej zawartych w raporcie Millera.

Niedawno Prokuratura Wojskowa stwierdziła, że przypisany w raporcie rządowym głos Błasikowi, należał w rzeczywistości do drugiego pilota. Opozycja domaga się nowej komisji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

jędrzej
  • jędrzej
  • 21.01.2012 14:10

na to wygląda jeden wchodził drugi wychodził jeden generał drugi generał ,kazana i bóg jeszcze kto wie bo ciężko rozpoznać! a guru macierewicz plecie dalej o lasku brzozowym... dobrze ze sprawe katastrofy wyjasniła komisja millera powołana przez PO a nie oszołomów z PIS

Komentarz został ukrytyrozwiń
iicca
  • iicca
  • 21.01.2012 13:29

@p: Zainteresuj się najpierw tematem, a potem coś napisz. Bo teraz komentarz pokazuje, że nic nie wiesz na temat tego co napisałeś.
@ocalony: przestań palić to świństwo i przeczytaj jeszcze raz co napisałeś.

To inna banda wykorzystała do swych celów to zdarzenie i całkiem im to udało się.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ocalony
  • ocalony
  • 21.01.2012 12:58

to byl lot pod egida dwoch nieudacznikow piloci nie mieli wyjscia .jaro chcial na katastrofie zbic polityczny kapital obiecujac lechowi pochowek na wawelu

Komentarz został ukrytyrozwiń
p
  • p
  • 21.01.2012 10:20

słuszna decyzja nie ma żadnych przesłanek !ale teraz dowiadujemy sie ze słychać kilkanaście głosów ze w kolpicie było tłumnie jak w salumie to kompromitacja kto do tego dopuscił !!czy tam nikt nie przestrzegał prawa!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.