Facebook Google+ Twitter

Komisja UEFA pozytywnie oceniła przygotowania Lwowa do Euro

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-02-05 13:07

Delegacja UEFA zakończyła wizytę kontrolną na Ukrainie. Sekretarz generalny UEFA David Taylor pozytywnie określił przygotowania Lwowa do Euro 2012.

Po prezentacji stanu przygotowań bazy hotelowej, transportu oraz stref dla fanów, David Taylor powiedział, że odniósł pozytywne wrażenie. „Zobaczyliśmy piękne miasto i jego ogromny potencjał" - zaznaczył sekretarz generalny UEFA.

Z kolei, w księdze pamiątkowej wyraził nadzieję, że miasto będzie się rozwijać jako centrum turystyczne. Liczy także, że do Lwowa wróci jeszcze nie raz.

Wcześniej delegaci UEFA wyrażali zadowolenie z przygotowań we wszystkich miastach, w których byli, oprócz Odessy. Mimo że 4 miasta z 6 pretendujących do Euro 2012 na Ukrainie zostaną wybrane dopiero wiosną. David Taylor zapewnił, że wśród nich będzie Dniepropietrowsk. W Charkowie powiedział, iż liczy na to, że odwiedzi to miasto za 3 lata. Pochwały zebrał także Kijów.

Na razie wszystkie komentarze członków delegacji to nieoficjalne wypowiedzi i prywatny punkt widzenia. Ich uwagi rozpatrzy jednak kierownictwo organizacji, które wydaje ostateczną ocenę.
JS

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.