Facebook Google+ Twitter

Komitet Polityczny PiS wykluczył Marka Migalskiego

Usunięcie Marka Migalskiego z listy delegatów PiS do PE jest uwieńczeniem konfliktu między posłem a partią Jarosława Kaczyńskiego.

Dziennik podaje, że Marek Migalski został wykluczony z delegacji PiS do Parlamentu Europejskiego.

Komitet Polityczny PiS podjął tak radykalną decyzję, tłumacząc postępowanie Migalskiego, jako niezgodne z zasadami obowiązującymi w Prawie i Sprawiedliwości. Komitet wyjaśnia kontrowersyjne postępowanie polityka chęcią "zaistnienia" oraz zarzuca mu działanie przeciw własnej partii.

Spór na linii, Marek Migalski-PiS, trwał od momentu zakończenia wyborów prezydenckich. Oficjalnie konflikt rozpoczął się 22 sierpnia, kiedy Migalski wystosował list otwarty, zamieszczony na swoim blogu, skierowany do Jarosława Kaczyńskiego, w którym winił prezesa PiS m.in. za niskie notowania partii. Według Migalskiego strategia polityczna PiS prowadzi do klęski partii w najbliższych wyborach samorządowych i parlamentarnych.

Marek Migalski jest politologiem. Zanim kandydował z listy PiS do Parlamentu Europejskiego, w mediach pojawiał się w roli komentatora politycznego.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Widzę, że poprawiono tytuł, a zatem mój poprezdni komentarz stracił aktualność.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mam wrażenie, że tytuł zawiera przekłamanie. Migalski nie będzie europosłem PiS - u, ale w Prlamencie Europejskim zasiadać będzie - jako europoseł niezrzeszony.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.