Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

216 miejsce

Komornicze wyczyny w Szczecinie

W Szczecinie na ul. Tczewskiej, komornik sądowy usiłował zająć trzy samochody i nieruchomość. Nie obyło się bez wsparcia policji.

http://www.tvp.pl/szczecin/nasze-programy/wokol-nas/wideo/60312/6678208?start_rec=8

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

rycho i zdzicho
  • rycho i zdzicho
  • 17.09.2012 20:24

O demokracji to można pomarzyć,porozmawiać ale nigdy w Polsce jej nie było nie ma i nie będzie obecny system polityczny to feudalizm rodem z XIX wieku tak to z boku wygląda kraj politycznie cofie się całymi stuleciami co 4 lata

Komentarz został ukrytyrozwiń
Benedykt Present
  • Benedykt Present
  • 19.04.2012 14:09

Instytucja komornika jest pokrewna instytucji kata, bo dla kasy (niektorzy) ludzie zrobią dosłownie wszystko! Spróbujmy zastanowić się, czy możliwym jest świat bez komorników? Chyba tak, bowiem nie ma nic niemożliwego w organizacji współżycia społecznego, ale skoro znajdują się chętni odwalać tą nieprzyjemną robotę, to proszę bardzo. Jeden przykład: (dla p. "asesora") otrzymałem niedawno list windykacyjny nakazujący mi zapłacenie składki ubezpieczeniowej. Po co mi pieniądze po śmierci? - tam będę miał wszystko. Polska jest krajem bez prawa, tu liczy się spryt. Ktoś się ubezpieczył, a nie ja! Ot życie, ale komornik nie jest od myślenia, on musi wykonać swoją robotę i robi ją szybko i ochoczo, bo dobrze mu płacą. Co tam jakiś stary, biedny, głupi emeryt... Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ASESOR
  • ASESOR
  • 04.04.2012 15:33

Proponuję komentować mając pełnię wiedzy na ten temat. Niestety media nie mówią wszystkiego, a opinia publiczna, nie mając o tym najmniejszego pojęcia hołduje tym, których zazwyczaj się potępia. Zadać sobie trud i zgłębić temat to jest problem. O wiele łatwiej krzyczeć i podnosić larum nie mając pojęcia czego i kogo się broni.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tadziu, jeśli nie przesadzasz to jest źle. Pisałeś o kolei i wielu innych bardzo ważnych problemach, bo to boli. Na pocieszenie dodam, że nie tylko Ciebie. Jakoś wszystko idzie swoimi torami nie zawsze po naszej myśli i ci którzy mają możliwości to zmieniać, naprawiać... nie robią tego. Ja zająłem się bardziej innymi sprawami i staram się podchodzić spokojniej do różnych, określając delikatnie DYSKUSYJNYCH problemów z większą rezerwą. Niestety daję się wciągać, chociaż mniej niż jeszcze nie tak dawno. Niczego ci nie radzę, ale na początek zerknij na mój ostatni art...
link
Od czasu do czasu sobie pofolguję, ale nie za dużo... :)
Zdrowia Ci życzę!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trzeba dodać, że te trzy samochody i nieruchomość miały być zajęte za dług męża kobiety poturbowanej przez policję, wynoszący 180 złotych.
W demokratycznej Polsce policja działa ostro. Nie pozostaje w tyle za tą sprzed lat dwudziestu. Dwa dni temu, jak można się dowiedzieć z poniższego artykułu, jeszcze lepszy wyczyn zaprezentowali.Zobacz artykuł.
http://www.tvn24.pl/0,1738833,0,1,policja-pomylila-mieszkania-kobieta-stracila-zab,wiadomosc.html
"Rzuciło się na mnie pięciu, przygnietli mnie do podłogi, kopali po twarzy, nogach". "Złapali za włosy i przeciągnęli po podłodze" - to dramatyczna relacja pary lokatorów, których brutalnie pobito w czasie interwencji antyterrorystów w jednym z katowickich mieszkań. Okazało się, że policja pomyliła piętra, w dodatku dwukrotnie - na kolejnym piętrze antyterroryści również omyłkowo weszli do mieszkania i obezwładnili innego mężczyznę. Groźny przestępca został złapany dopiero za trzecim podejściem.
Można odnieść wrażenie że antyterroryści, wyśmienicie czują się w roli terrorystów.

A instytucja komornika, to w ogóle "cud natury". Pewnie Polacy też ze swoimi sprawami sądowniczymi będą musieli się przeprowadzić do Anglii, jak to czynią przedsiębiorcy rosyjscy. Bo podobno w Anglii sądownictwo, nie jest dyspozycyjne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.