Facebook Google+ Twitter

Komorowski chce powołać Radę Zdrowia Publicznego

Bronisław Komorowski, podczas spotkania w Płocku, zapowiedział, że gdy zostanie wybrany na prezydenta, powoła Radę Zdrowia Publicznego. W Sejmie odbył się "okrągły stół" ws. służby zdrowia. Komorwski był nieobecny.

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Hospital_room_ubt.jpeg&filetimestamp=20050426133955Celem Rady Zdrowia Publicznego byłaby przede wszystkim reforma służby zdrowia. Zależy mi, byśmy przeszli z fazy wyborczego gadania do działania, przyspieszania fazy modernizacji tej części życia społecznego - mówił Bronisław Komorowski. Zapowiedział też, że chciałby zaprosić do tej Rady zarówno Jarosława Kaczyńskiego, jak i Grzegorza Napieralskiego.
Marszałek zapewniał, że zmodernizowane szpitale, które należą do samorządu mogą świadczyć zdecydowanie lepszą opiekę medyczną tak, jak na przykład Szpital Miejski w Płocku.

W środę w Sejmie odbyło się spotkanie ws. służby zdrowia. Jego inicjatorem był szef SLD Grzegorz Napieralski. Oprócz niego w posiedzeniu tzw. "okrągłego stołu"
wzięli udział: Jarosław Kaczyński, Waldemar Pawlak i Ewa Kopacz. -Żałuję, że na spotkaniu nie było marszałka Bronisława Komorwskiego, ani premiera Donalda Tuska - mówił dziennikarzom Grzegorz Napieralski.

Źródło:
gazeta.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.