Facebook Google+ Twitter

Komorowski nie jedzie 10 kwietnia do Smoleńska: Trudne do realizacji

Prezydent nie wybiera się do Smoleńska w drugą rocznicę katastrofy samolotu rządowego. Jest to według niego zbyt trudne do realizacji w tym czasie.

Sonda

Czy prezydent powinien pojechać do Rosji 10 kwietnia?

 / Fot. PAP/Jacek TurczykBronisław Komorowski powiedział, że nie pojedzie do Rosji w drugą rocznicę katastrofy smoleńskiej. Dodał, że nie jest przekonany, "żeby ktokolwiek ze strony rosyjskiej był skłonny organizować uroczystość teraz, w parę dni po zakończeniu konkursu międzynarodowego na pomnik".

Prezydent podkreśla, że taka podróż w tym czasie jest trudna do zrealizowania, czytamy na wp.pl. Komorowski argumentuje, ze dopiero pod koniec marca zostanie rozstrzygnięty konkurs na pomnik upamiętniający tragedię w Smoleńsku.

Dodatkowo nie zostały uporządkowane sprawy niedawnych wyborów w Rosji. To powoduje, że oficjalna uroczystość należy zaplanować najwcześniej na przyszły rok.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

<>
  • <>
  • 16.03.2012 22:22

@ad rem-czy ty jesteś jadzia ?jADZIA CZY WYROCZNIA TO TY ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 16.03.2012 22:15

A Jarek jedzie ? Trzeba mu wynająć pociąg jak Kim Zong Kilowi . Może się wybierze do Krakowa a nie biega po Krakowskim.

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
  • f
  • 16.03.2012 17:49

@Arkady-sam to wymyśliłem,bo chciałem Cię dowartościować(pierwsze miejsce to zawsze coś)

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
  • f
  • 16.03.2012 17:43

gucio ty stara babo(jago), dlaczego siedzisz nad Arkadym(to znaczy twój wpis).

Komentarz został ukrytyrozwiń
gucio
  • gucio
  • 16.03.2012 17:22

niech leci kim dzong kacz z ojcem rydzykiem.prezydent musi byc w kraju gamonie

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ f

"efie" nie ma takiego rankingu.
Jeśli osobiście to liczyłeś....
Jesteś moim psychofanem?...:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
&gt;&lt;
  • ><
  • 16.03.2012 13:04

Może jednak poleci tą drugą maszyną TU 154M ?? Boi się??

Komentarz został ukrytyrozwiń
Irena K
  • Irena K
  • 16.03.2012 13:02

Maczał łapy w katastrofie, teraz ,boi się spojrzeć prawdzie w oczy!

Komentarz został ukrytyrozwiń
gucio
  • gucio
  • 16.03.2012 12:45

caly kraj od morza po tatry rozumie pana prezydenta i stoi za nim