Facebook Google+ Twitter

Komorowski po ogłoszeniu wyników sondaży: wygrała polska demokracja

- Chociaż pewnie z największą butelką szampana przyjdzie poczekać do jutra, bo widać, że jesteśmy blisko remisu, to mamy powód do domy i radości - powiedział w niedzielę po ogłoszeniu sondaży Bronisław Komorowski. - Wygrała nasza Polska demokracja - dodał.

Bronisław Komorowski / Fot. PAP- Wygrała nasza Polska demokracja - powiedział po ogłoszeniu wyników Komorowski. - Chciałem podziękować wszystkim tym, którzy pracowali na to, aby polska demokracja mogła powiedzieć "wygrałam". Chciałem podziękować wszystkim, którzy głosowali. Gratuluję mojemu obecnemu rywalowi. Dziękuję moim rywalom z pierwszej tury - powiedział Komorowski. - Chociaż pewnie z największą butelką szampana przyjdzie poczekać do jutra, bo widać, że jesteśmy blisko remisu, to mamy powód do dumy i radości - stwierdził w niedzielę wieczorem Komorowski.

- Zadbamy o to, aby przyszła prezydentura była prezydenturą wszystkich Polaków - powiedział Komorowski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Głosowałem na Bronisława Komorowskiego bo chcę ażeby dzisiejsi Polacy i Polki mieli większe szanse rozwoju i demokracji, aniżeli te które ja miałem do lat 70-tych w Polsce Ludowej! Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.