Facebook Google+ Twitter

Komorowski śpi z politykami

Obejrzyj jeśli masz silne nerwy i na co dzień nie dajesz politykom uśpić swej czujności.

 / Fot. By Ja Fryta from Strzegom (Bronisław Komorowski  Uploaded by Dudek1337) [CC BY-SA 2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via WikimediaNa filmie możemy zobaczyć tytaniczny wysiłek jaki muszą włożyć politycy, by oprzeć się niebywałej pokusie. Wydaje się, że ta słabość nie ma orientacji politycznej. Bronisław Komorowski, Aleksander Kwaśniewski, Jerzy Buzek, Lech Wałęsa, Grzegorz Schetyna, Stefan Niesiołowski, oraz inni. Obejrzyj jeśli masz silne nerwy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Panie Romanie dlatego, by w ramach poprawności politycznej, nie było jakiejś cenzury moich tekstów staram się pisać w taki sposób, żeby za bardzo nie naruszać tym Polakom, którzy trwają błogim śnie ich iluzji. Niestety są tacy, którzy śnią sobie o niebieskich migdałach, (niebieskiej fladze z gwiazdkami) pomimo, że Polski przemysł już dawno w rękach zagranicznych (a raczej to co z niego zostało), stocznie zlikwidowane i kończy się likwidować górnictwo, a niedługo obudzą się w kraju, w którym ziemia, też już nie będzie własnością polaków.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda, że nie pokazano, który to wielebny tak bardzo mocno przynudzał, że tylko nieliczni byli w stanie utrzymać fason. Pani prezydentowa aż mnie rozczuliła. No naprawdę...

Komentarz został ukrytyrozwiń

I jeszcze jedno chciałbym dodać. Otóż przed laty, było na tym portalu setki wejść a nawet tysiące. Pisano o wszystkim ważnym co działo się w Polsce naprawdę ważnego !
Proszę porównać portal obecny z tym sprzed kilku lat
.
Dziś pisze się o pierdołach i mało ważnych sprawach. No może trochę przesadziłem ,trochę tu jest materiałów o tematyce kulturalnej głównie oraz zdarzenia i wypadki. Po za tym pierdoły !

O sprawach poważnych, aferach i tym całym dziadostwie które nas otacza,praktycznie panuje tu cisza. Dlatego co bardziej ambitniejsi opuścili ten portal, bo nie chcieli pisać tylko o pszczółkach i kwiatkach !!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Dariuszu. To jest portal Niemiecki ,i wszelka krytyka rządu który służy Niemieckiej opcji w Polsce jest niepoprawna politycznie !Tym bardziej krytyka naszego "Umiłowanego Przywódcy" Bronisława Komorowskiego ! Jeszcze dwa trzy lata wstecz było tu na tym portalu wielu dobrych dziennikarzy,oraz młodych dobrze zapowiadających się. Niestety wszyscy spłynęli stąd bo cenzura oraz tzw. poprawność polityczna wykończyła ,a raczej zniechęciła do pisania !
Taka obstrukcja zaczęła się praktycznie zaraz po tragedii smoleńskiej. Nie wolno było krytykować naszych "Umiłowanych Przywódców", którzy oddali śledztwo smoleńskie Rosjanom. Początkowo można było pisać bez logowania się, póżniej było już tylko gorzej i gorzej. Ja byłem tylko skromnym komentatorem,ale bardzo niewygodnym dlatego mnie nawet zablokowano. Po dwóch latach przerwy napisałem w ciągu roku pięć komentarzy .
Od czasu do czasu tu zaglądam,ale resztki sympatii do tego portalu już dawno odpłynęły!

Pozdrawiam RK

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.