Facebook Google+ Twitter

Komorowski spotka się z Janukowyczem na Helu

Jak informuje administracja Wiktora Janukowycza, już dziś ma przybyć do Polski ukraiński prezydent. Chce on rozmawiać przede wszystkim z prezydentem Bronisławem Komorowskim, między innymi o integracji Ukrainy z Unią Europejską i gospodarce.

 / Fot. prezydent.pl/domena publicznaPrzybycie Wiktora Janukowycza do Polski jest sporą niespodzianką. Tym bardziej, że wszystkie szczegóły wizyty ukraińskiego przywódcy trzymane były w tajemnicy, a Janukowycz poinformował o tym w czasie wizytacji regionu żytomierskiego (29 sierpnia).

O czym Wiktor Janukowycz będzie rozmawiał z Bronisławem Komorowskim? Ukraińska administracja informuje, że będą to następujące tematy: integracja Ukrainy z Unią Europejską, współpraca w ramach Partnerstwa Wschodniego, kwestie gospodarcze (umowa o wolnym handlu, liberalizacja przepisów wizowych).

Strona polska natomiast, będzie chciała także poruszyć sprawę aresztowania Julii Tymoszenko.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

No i bardzo dobrze. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.