Facebook Google+ Twitter

Komorowski spotka się ze związkowcami Zakładów Metalowych "Mesko"

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-05-28 07:07

W województwie świętokrzyskim będzie dziś gościł marszałek Sejmu Bronisław Komorowski. Jego wizyta ma związek z kampanią wyborczą, ale polityk Platformy Obywatelskiej spotka się też z zarządem i związkowcami Zakładów Metalowych "Mesko" w Skarżysku-Kamiennej. Omówi z nimi rządowe propozycje dla przemysłu zbrojeniowego.

Rozmowa na temat "Mesko" odbędzie się w Sanktuarium Ostrobramskim w Skarżysku. - Wierzę, że będzie to konstruktywne spotkanie przyjaciół - mówi świętokrzyska poseł PO Marzena Okła-Drewnowicz. Na jej prośbę rolę gospodarza debaty przyjął ksiądz prałat Jerzy Karbownik.

Marszałkowi Komorowskiemu towarzyszyć będą liderzy świętokrzysko-małopolskiej listy PO do Parlamentu Europejskiego: Róża Thun oraz Konstanty Miodowicz. „Mesko” będzie reprezentował prezes firmy Piotr Mazurek oraz liderzy związkowi: Stanisław Głowacki z "Solidarności" i Jerzy Szpecht ze Związku Zawodowego Przemysłu Maszynowego.

Wcześniej marszałek Komorowski przyjedzie do Kielc. O 11 spotka się ze studentami i mieszkańcami miasta w Wyższej Szkole Handlowej. O 14 złoży kwiaty w Mauzoleum Wsi Kieleckiej w Michniowie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.