Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

113993 miejsce

Komorowski: Wybory parlamentarne odbędą się 9 października

Znamy datę wyborów. Prezydent Bronisław Komorowski ogłosił, że do urn pójdziemy 9 października. Wybory będą jednodniowe.

Bronisław Komorowski / Fot. PAP/Leszek SzymańskiZnamy datę wyborów. Prezydent Bronisław Komorowski ogłosił, że do urn pójdziemy 9 października. Wybory będą jednodniowe.

- Wybory odbędą się bardzo wcześnie. To może zaszkodzić polskiej prezydencji, bo obecny rząd jej nie dokończy - skomentował na antenie TVN24 rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Mariusz Błaszczak.

Czytaj także: Platforma Obywatelska przegra wybory parlamentarne?

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

bombka dla PO
  • bombka dla PO
  • 06.07.2011 00:21

A to się chłopcy z ferajny PO zmartwili. Mają tylko jeden dzień na przekręty przy urnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Feliks
  • Feliks
  • 05.07.2011 23:52

Jeśli Pan Prezydent Bronisław Komorowski nie jest dla ciebie( mrst Dzisiaj 23:20 )prezydentem to znaczy ,że ty nie jesteś Polakiem !!!!!!!!Znajdz sobie prezydenta albo Swiatowida w Tworkach .Tam znajdziesz wszystko co zechcesz .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Feliks
  • Feliks
  • 05.07.2011 23:50

Jeśli Pan Prezydent Bronisław Komorowski nie jest dla ciebie( Polakiemrst Dzisiaj 23:20 )prezydentem to znaczy ,że ty nie jesteś Polakiem !!!!!!!!Znajdz sobie prezydenta albo Swiatowida w Tworkach .Tam znajdziesz wszystko co zechcesz .

Komentarz został ukrytyrozwiń
rst
  • rst
  • 05.07.2011 23:20

P Komorowski wybrał termin ,który będzie dobry dla PO.Nie jest on bezstronny .Nie jest moim prezydentem gdyby nie pełnił obowiązków p.o.prezydenta w czasie kampanii to nie wygrałby tych wyborów ,tylko ośmiesza się i nas rodaków przed całym światem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
cr
  • cr
  • 04.07.2011 21:18

mysle że dobry termin wyznaczył p. prezydent Komorowski

Komentarz został ukrytyrozwiń
opserwator
  • opserwator
  • 04.07.2011 20:24

@ Krzysztof i jas. Obaj piszecie banialuki. 9-go wskazuje na wyraźne związki PO z Niemcami. Właśnie 9 lipca gruba Helga z czerwonej dzielnicy w Hamburgu świętuje urodziny. Wprawdzie urodziła się 7 lipca ale dwa dni trzeźwieje. Sprawa terminu musi być rozpatrzona w Strasburgu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

I bardzo dobrze, że wybory są jednodniowe - po co tracić państwową kasę na dwa dni. Kto ma głosować, ten zagłosuje w jeden dzień. Jeden dzień = większa mobilizacja. Popieram decyzję Pana Prezydenta Komorowskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Krzysztof.
  • Krzysztof.
  • 04.07.2011 17:05

Do jas - dziewiątego wskazuje na ewidentne związki PO z Rosją. Rosjanie święcą 9 maja zamiast 8, więc ów 9 października nie może być przypadkiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Warszawianka
  • Warszawianka
  • 04.07.2011 17:04

Możesz sobie Katarzyno Olczak mówić o Prezydencie RP ot tak sobie ALE W ROZMOWIE PRYWATNEJ .
GDY PISZESZ MUSISZ OKAZAĆ SZACUNEK DO PREZYDNTA I DO POLAKÓW .TYCH CO GO WYBRALI I TYCH , KTÓRYCH REPREZENTUE W KRAJU I ZA GRANICA .
PRAWIDŁOWO I UCZCIWIE DO POLAKÓW GDY PISZESZ ,TO POWINNA PANI TAK NAPISAĆ :
Pan Prezydent w Rzeczpospolitej Polskiej ogłosił , iż wybory parlamentarne będą jednodniowe 9 października br .
Przede wszystkim musi być sformowanie PREZYDENT !

Komentarz został ukrytyrozwiń
rollbackImmediate
  • rollbackImmediate
  • 04.07.2011 16:21

...ja bym się raczej spodziewał, że w trakcie trwania prezydencji w Polsce nie będzie wyborów, które spowodują zmianę ekipy rządzącej. Znów będziemy pośmiewiskiem europy - zamiast zajmować się poważnymi zagadnieniami w rządzie rozgorzeje wojna o "stołki".