Facebook Google+ Twitter

Komorowski zaprosił Kaczyńskiego na rozmowę o Ukrainie. Prezes nie przyjdzie

Bronisław Komorowski zwołał posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego. Członkowie spotkają się dziś o godz. 13.30 i będą rozmawiać o kryzysie na Ukrainie.

 / Fot. PAP/Jakub KamińskiPrezydent Bronisław Komorowski zwołał posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego. W spotkaniu wezmą udział członkowie Rady. Prezydent zaprosił również prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego, który wczoraj przebywał z wizytą w Kijowie. Wiadomo już, że prezes nie weźmie udziału w posiedzeniu.

Komorowski liczy, że na spotkaniu rząd przedstawi swoje pomysły ws. rozwiązania kryzysu na Ukrainie. "Czas na refleksję, uspokojenie i decyzje powrotu do rozmów o podpisaniu umowy stowarzyszeniowej" - stwierdził prezydent. Jak informuje Dziennik.pl, polityk zapowiedział również, że będzie próbował skontaktować się z prezydentem Janukowyczem.

Dziś 11. dzień protestów na Ukrainie. 21 listopada władze oznajmiły, że nie podpiszą umowy stowarzyszeniowej z Unią Europejską. Jeszcze tego samego dnia na Majdanie zaczęły gromadzić się tłumy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.