Facebook Google+ Twitter

Kompletujemy reprezentacje W24 na "Szał uniesień" :)

Ciekawy pomysł na grę miejską dla dziennikarzy w Warszawie. Kto zechce reprezentować redakcję W24?

Cytuję:

W XIX wieku w warszawskiej kamienicy przy ul. Nowy Świat 19, zwanej dawniej Pałacem Kossakowskich, mieściła się pracownia artystyczna. Tworzył i pracował tu znany malarz Władysław Podkowiński. Tu powstało jego najsłynniejsze dzieło „Szał uniesień”. Z osobą Władysława Podkowińskiego wiąże się wiele tajemniczych zdarzeń. Jego przedwczesna śmierć, a także zniszczenie swojego najsłynniejszego obrazu wywołały wiele niezwykłych opowieści, które miesiącami krążyły po Warszawie. Jedna z nich szczególnie rozpalała wyobraźnię. Podobno podczas porządkowania rzeczy artysty nie odnaleziono pewnej miniatury, o której artysta wspominał w swoich notatkach.

Podkowiński określał ten obraz mianem „ukoronowania swojej kariery” i „swoim największym, jedynym dziełem”. Początkowo zakładano rabunek, jednak policja wykluczyła taką wersję wydarzeń. Opinia publiczna przyjęła wersję, że notatki malarza są zwyczajną metaforą. Sprawa odżyła wiosną 2011 roku...

Termin: 25 marca 2011
13:45 Spotkanie informacyjne dla zespołów
14:00 Początek gry
17:00 Koniec gry
Start: Miejsce startu: Wiśniowa 40b (sala konferencyjna)
Teren: kompleks biurowców DIPSERVICE.

Gra jest przeznaczona dla dziennikarzy i współpracowników redakcji. Każda redakcja może wystawić maksymalnie trzy, dwuosobowe ekipy, które rywalizować będą o atrakcyjną nagrodę, a także zyskają możliwość przekazania kwoty 5000 zł na wybraną przez siebie organizację pozarządową.
Nagrodami dla najlepszych zespołów będą: pobyt w ośrodku Lipowy Przylądek, w Łasze koło Serocka, oraz kolacje w warszawskich restauracjach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.