Facebook Google+ Twitter

Kompromitująca wpadka MSWiA

Austria to europejskie państwo leżące z dala od jakiegokolwiek morza. Jednak dla niektórych nie jest to aż tak oczywiste!

Jak donosi onet.pl, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji poinformowało wczoraj, że na czas piłkarskich mistrzostw Europy Austria wznowiła kontrolę na granicach lądowych, powietrznych i...morskich. Ponoć PO ma samych kompetentnych ludzi, jednak tej wpadki nie udało się im uniknąć.

– To oczywisty błąd – portal przytacza słowa rzeczniczki MSWiA, Wioletty Paprockiej. Wynika zapewne z tego, że jakiś urzędnik bezmyślnie przekopiował wzór takiego komunikatu.

Jak się okazało, nie tylko PiS i prezydent popełniają gafy. A najbardziej krytykujący ich przekonali się, że wcale nie tak łatwo ustrzec się pomyłek. Z pewnością informacja pójdzie w świat, tak jak feralna pomyłka flag prezydenckich ministrów. A przecież nasz wizerunek miał ulec zmianie!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Błądzić jest rzeczą ludzką... :) choć oczywiście takie wpadki nie powinny się zdarzać. Swoją drogą, warto pamiętać że masa mieszkańców USA jest przekonana, że np. Europa to jakieś państwo za oceanem... nie wiadomo czy i wśród tamtejszych urzędników nie ma takich oryginałów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.