Facebook Google+ Twitter

Komputery poleasingowe dla biznesu

Dlaczego komputery poleasingowe są najlepszym wyborem dla firmy? Sprawdź jak oszczędzać i jednocześnie zyskiwać w biznesie.

Komputery poleasingowe to przede wszystkim znacząca oszczędność dla firm. Jednak korzyści jest znacznie więcej. Można wśród nich wymienić:
- lepsze warunki gwarancyjne
- atrakcyjniejsze ceny-
- większy wybór
- większa elastyczność
- termin płatności

Kupując i decydując się na komputery poleasingowe przede wszystkim mamy możliwość wybrać towar, który nie jest obecnie sprzedawany. Obecnie więksi sprzedawcy produktów poleasingowych tacy jak PCLider.pl oferują atrakcyjne warunki cenowe, terminy płatności, a swoim klientom gwarantują jakość i zadowolenie.

Wbrew pozorom większość firm nie potrzebuje nowego sprzętu komputerowego. Poleasingowe laptopy, monitory i podzespoły są całkowicie wystarczające do pracy biurowej.

Jak pokazują ostatnie statystyki i badania 90% mocy obliczeniowej obecnych komputerów w firmach jest marnowana, czyli nie jest wykorzystywana przez pracowników i firmy.

Komputery poleasingowe to jeszcze jedna zaleta: gwarancja. Przy dużym zamówieniach firmy oferują atrakcyjne warunki gwarancji sprzedawanych produktów. W przypadku nowych produktów zawsze jest to dla firm 12 miesięcy, w przypadku używanych często nawet do 24 miesięcy!

Komputery poleasingowe są zawsze sprawdzone, przetestowane oraz przygotowane przez specjalistów, dlatego eliminują możliwość wystąpienia problemów związanych z ich produkcją.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.