Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5824 miejsce

Komputronik Biznes Fundatorem w Grasz o staż

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-03-11 09:48

Komputronik Biznes, integrator rozwiązań IT, został jednym z Fundatorów w ogólnopolskim konkursie Grasz o staż. Studenci i absolwenci mogą ubiegać się o jedną z pięciu proponowanych przez Spółkę praktyk.

Komputronik Biznes, integrator rozwiązań IT, został jednym z Fundatorów w ogólnopolskim konkursie Grasz o staż. Studenci i absolwenci mogą ubiegać się o jedną z pięciu proponowanych przez Spółkę praktyk.

Tegoroczna, 20 już edycja konkursu, wystartowała 23 lutego. Patronatem honorowym objął ją Prezydent Bronisław Komorowski. Przez kolejne tygodnie, studenci i absolwenci do 30-tego roku życia mogą nadsyłać rozwiązania zadań, walcząc o wymarzony staż w jednej z niemal 70 firm i instytucji.

Nasza firma cały czas się rozwija. Realizujemy coraz więcej zleceń i w związku z tym szukamy kolejnych osób do naszego zespołu. Pomyśleliśmy, że warto dać szanse osobom młodym, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. Dzięki nam będą mogli zdobyć cenne doświadczenie, poznać działanie firmy i zaczerpnąć z naszego know how i wieloletnich doświadczeń. My zyskamy z kolei cennych pracowników – mówi Marcin Babiak, Prezes Zarządu Komputronik Biznes Sp. z o.o.

Komputronik Biznes oferuje 5 praktyk w działach: Projektów i Wdrożeń, Sprzedaży, Marketingu oraz w Biurze Zarządu. Dzięki temu nawet osoby niebędące praktykami w zakresie IT, ale interesujące się tą branżą, będą mogły spróbować swoich sił i powalczyć o wakacyjną praktykę w renomowanej firmie.

Więcej na temat konkursu i oferowanych przez Komputronik Biznes praktyk można znaleźć na stronie na stronie konkursu grasz.pl/fundatorzy/opis/21
(N N)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.