Facebook Google+ Twitter

Komputronik najlepszym detalistą w Europie Środkowo-Wschodniej

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-03-05 12:00

Komputronik, największa w Polsce sieć sprzedaży nowoczesnych technologii i rozwiązań cyfrowych, otrzymał tytuł najlepszego detalisty w Europie Środkowo-Wschodniej.

Komputronik, największa w Polsce sieć sprzedaży nowoczesnych technologii i rozwiązań cyfrowych, otrzymał tytuł najlepszego detalisty w Europie Środkowo-Wschodniej. Polska firma została doceniona na arenie międzynarodowej w ramach EMEA Channel Academy.

Konkurs EMEA Channel Academy jest okazją do wyłonienia najlepszych praktyk w zakresie dostaw nowoczesnych rozwiązań IT w regionie EMEA. Już po raz 7 przyznano tytuły najlepszego dystrybutora, vendora i retailera. Nagrody wręczono podczas dorocznych targów DISTREE EMEA.

W pierwszym etapie konkursu eksperci z całego regionu EMEA dokonali wstępnej preselekcji, wskazując 5 najlepiej działających firm w każdej z kategorii. Eksperci oceniali ostatnie 12 miesięcy działalności, biorąc pod uwagę m.in. aktywność na lokalnym rynku, rzetelność na podstawie opinii klientów oraz rozwój w 2014 roku. Następnie odbyło się głosowanie on-line, które wyłoniło finałową trójkę. Głosy w kategorii „Retailer” oddawali vendorzy działający w danym regionie i dobrze znający realia rynku. Poza Komputronik na podium znalazły się także Alza i Mediaexpert.

Komputronik dokłada wszelkich starań, aby utrzymać miejsce lidera na polskim rynku. Rozwijamy naszą sieć sklepów, ulepszamy działanie kanału e-commerce, poszerzamy ofertę i stale podnosimy jakość usług. Wygrana na arenie międzynarodowej cieszy nas tym bardziej, że rozpoczęliśmy ekspansję na zagraniczne rynki. Działamy na rynku czeskim, słowackim i niemieckim – mówi Wojciech Buczkowski, Prezes Zarządu Komputronik S.A. Komputronik po raz pierwszy znalazł się wśród firm nominowanych w konkursie EMEA Channel Academy. Postaramy się, żebyśmy na stałe znaleźli się wśród najlepszych retailerów w Europie – dodaje.

Więcej informacji na temat bieżącej działalności firmy można znaleźć na stronie komputronik.com
(A P)

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: Komputronik


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.