Facebook Google+ Twitter

Komputronik rozda w konkursie Skodę Rapid Spaceback

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-05-05 10:27

Komputronik, największa w Polsce sieć sprzedaży nowoczesnych technologii i rozwiązań cyfrowych, wraz z firmami Dell i Samsung przygotował dla swoich klientów wyjątkowy konkurs. Nagrodą główną jest samochód Skoda Rapid Spaceback.

Konkurs wystartował 4 maja i potrwa do 28 czerwca. By wziąć w nim udział wystarczy kupić w Komputronik dowolny laptop DELL lub smartphone czy tablet z oferty Samsung, a następnie na stronie konkursowej zarejestrować paragon lub fakturę za dokonany zakup oraz podać swoje dane teleadresowe.
Po dopełnieniu tych formalności należy przejść do zadania kreatywnego czyli stworzenia hasła promocyjnego dla sieci Komputronik.

Jury, w którego skład wejdą przedstawiciele Komputronika, Samsunga, Della oraz agencji odpowiadającej za przygotowanie konkursu, wyłonią zwycięzcę, który podczas specjalnego eventu w warszawskim salonie Megastore odbierze nagrodę główną czyli samochód Skoda Rapid Spaceback.

Dla uczestników konkursu przygotowano również inne niespodzianki. W każdym tygodniu jury nagrodzi najlepsze hasła z ostatnich 7 dni. Ich autorzy mają szansę zdobyć atrakcyjne nagrody, takie jak laptopy DELL Inspiron, smartfony Samsung Galaxy S6 czy Samsung Galaxy Note Edge.

O konkursie klientom będą przypominać specjalnie przygotowane materiały promocyjne, takie jak ulotki, wobblery, naklejki i plakaty. Kampania będzie realizowana także w mediach społecznościowych oraz w Radiu Eska.

Szczegóły konkursu oraz regulamin można znaleźć na stronie konkursowej: Dajhaslo.pl oraz na profilu Komputronik na Facebook’u.
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.