Facebook Google+ Twitter

Komu, komu książka za recenzję?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-06-10 13:43

Oddamy w dobre ręce książkę Piotra Kołodziejczaka pt. „Nie rób mi tego”. Warunek jest jeden, ten kto ją otrzyma musi napisać dla Wiadomości24.pl recenzję tego utworu.

Chętnych do recenzowania zapraszamy do wysłania na adres: m.aleksandrowicz@wiadomosci24.pl, maila, z deklaracją. Osobie, która zgłosi się jako pierwsza wyślemy książkę.

O książce „Nie rób mi tego”

Książka. / Fot. materiały prasowePod koniec maja na rynku księgarskim ukazała się długo oczekiwana powieść Piotra Kołodziejczaka pt. „Nie rób mi tego”, zamykająca autorską trylogię. Podobnie jak dwie poprzednie pozycje z tego cyklu („Wschody do nieba” – 2004 r., „Klępy śpią” – 2005 r.) „Nie rób mi tego” jest lekturą niezwykle pobudzającą wyobraźnię i o narastającym napięciu.
Dodatkowo autor specjalnie skomponował prawie siedmio minutową instrumentalną ilustrację muzyczną (płyta w komplecie z książką), która w subtelny sposób wprowadza Czytelnika w tajemniczy klimat fabuły. Na rodzimym rynku wydawniczym jest to absolutne novum!

Na stronach „Nie rób mi tego” autor opowiada o dziewczynie imieniem Aneta, która po nieszczęśliwym wypadku, któremu niegdyś uległa, próbuje odnaleźć w sobie siły, aby powrócić do normalnego życia, nawet za cenę utraty nowego, udanego związku. Chciałaby nadgonić stracony czas, dokończyć te sprawy, które dokończyłaby, gdyby nie tamten wypadek. Bohaterka zadaje sobie pytanie: kim byłaby dziś, gdyby jej życie potoczyło się całkiem normalnie? To tajemnica nie dająca Anecie spokoju, inspirująca odważną decyzję o rozpoczęciu wszystkiego od nowa. Czy dostanie od losu swoją szansę?... Nie jest to ostatnia tajemnica tej książki.
„Nie rób mi tego”, podobnie jak dwie poprzednie powieści Piotra Kołodziejczaka, można czytać jako całkiem odrębną, niezależną historię – zgodnie z definicją trylogii.

Książka jest adresowana do Czytelnika z polotem, ceniącego literaturę inteligentną, pobudzającą do refleksji i pozostawiającą po sobie coś więcej niż tylko dobre wrażenie. Z pewnością jest to tego typu lektura, do której po jakimś czasie znów się wraca. Godna polecenia, a do tego napisana językiem lekkim, zgrabnym, a więc idealna na lato.

Strona autorska: http://www.kolodziejczak.info
Wydawnictwo: Borgis.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Kto napisze recenzję ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Część reklamową zaczynającą się po śródtytule "O książce „Nie rób mi tego" napisała i dostarczyła nam Agencja Credo PR, która najwyraźniej obsługuję wydawcę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 12.06.2008 00:08

Ten "Gosc dnia", to jest Autor, czy wydawca? :) Pytanie brzmi - kto napisal ten tekst reklamowy? Autor, wydawca, czy redakcja?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.