Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10925 miejsce

Komu zależy na zamieszaniu ze zdjęciami z katastrofy smoleńskiej?

Czy ktoś wspiera i inspiruje blogerów rosyjskich w rozpowszechnianiu drastycznych smoleńskich zdjęć? A jeżeli tak, to gdzie – w Polsce czy w Rosji? Komu zależy na tym, żeby drażnić zdjęciami uczucia rodzin zmarłych, władze i część Polaków?

Sonda

Działania rosyjskich blogerów:

 / Fot. Serge Serebro, Vitebsk Popular NewsNiedawno jeden z działaczy klubu poselskiego Ruchu Palikota na swoim profilu internetowym umieścił drastyczne zdjęcia ofiar smoleńskich, za co podobno został zawieszony w prawach członka partii. Ale kto zrobił te zdjęcia? – oto powracające pytanie. Gość programu TVN24 "Jeden na jeden" wyraził pogląd, że być może zdjęcia ofiar wykonano za wiedzą polskich służb. Tymczasem polska prokuratura zwróciła się do Rosjan o pomoc prawną w sprawie zdjęć ofiar smoleńskich.

"Nie jestem pewny, czy tylko Rosjanie odpowiadają za ujawnienie zdjęć z katastrofy smoleńskiej" - oświadczył w audycji "Jeden na jeden" były ambasador w Teheranie i podsekretarz stanu w MSZ w rządzie PO, a dziś poseł PiS, Witold Waszczykowski. W rozmowie telewizyjnej dowodził, że po katastrofie rząd utrzymywał, iż ciało prezydenta Lecha Kaczyńskiego było zidentyfikowane jeszcze w Smoleńsku i pilnowane przez polskie służby. "Może więc zdjęcia zostały wykonane za wiedzą polskich służb" – powiedział jednoznacznym tonem.

Czytaj też: Zdjęcia z katastrofy smoleńskiej. Wymieszane z pornografią

Zdaniem posła Waszczykowskiego - nie można wykluczyć, że zdjęcia zostały wykonane za wiedzą polskich służb, albo przez kogoś ze strony polskiej. Choć – jak mówił - zapewniano nas, że ciało prezydenta było chronione, to teraz jeden z polityków PO zaleca nam, byśmy obejrzeli te zdjęcia, bo "w ten sposób będziemy mogli zrozumieć, jak doszło do zamiany ciał, w jakim one były stanie". Poseł przyznał, że to eurodeputowany Jacek Protasiewicz z PO sugerował w swoich wypowiedziach, że zdjęcia mogą usprawiedliwiać fakt zamiany ciał przez Rosjan.

Kim jest Tatiana Karacuba, blogerka, która piersza zamieściła zdjęcia z katastrofy

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

Grzegorz Wink Dzisiaj 08:28

- a moje to co? chichy śmichy niby? Tak?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do Jadwiga Kowalczyk - komentarze pana Pawła na ogół są w 100% na serio...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Paweł Urbański Wczoraj 19:29 - z całym szacunkiem: biorę pański wpis za tak przewrotny, że pan Wink wziął proponowana strategią na serio.
Ostatecznie - popieram. Należy zorganizować specjalne szkolenie dla wszystkich handlujących, że powinni pod pretekstem handlu uprawiać po drodze sabotaż. Podkładać przewozone TIRami bomby pod rurociągi, rozwozić po terenie Rosji biblułe oraz powielacze ze starych zapasów Solidarności, oraz wysyłać emisariuszy przebranych za owczarki pasterkie, które będą republiki postsowieckie nawracać i zawracać. Co do nowej linii Curzona to proponuje iść na całość i odgrodzic Rosje chińskim murem od Europy. Ze strony wschodniej załatwia sprawę Chiny, bo będą juz niedługo zakładac pola ryżowe na Syberii, co wyjatkowo osłabi Moskwę.
Oczywiście jawnie i ostatentacyjnie należy wysyłac misjonarzy, którzy mają wprawę i wielowiekowe doświadczenie w krzewieniu jedynie słucsznej religii, co pozwoli republiki muzułmańskie przeciagnąć na nasza stronę - wtedy zawrą one konkordat z Rzymem i nareszcie zapanuje powszechna szczęśliwość wśród uciemieżonych narodów. Hosanna!
Jest wiele do zrobienia. Na złość babci.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wojna to nam proszę Pana grozi z Chinami i islamem. I Chiny i islam nie są zainteresowane negocjacjami, ustępują tylko przed siłą, a sprzymierzenie się z nimi oznacza po prostu zostanie ich niewolnikiem. W obydwu Rosja będzie sojusznikiem.
A co do mojego pytania to zadałem je wyłącznie z ciekawości i dziękuję za wyjaśnienie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Grzegorz Wink. Nie wiem co Pan rozumie pod określeniem "rzecznik" ? Rzecznikiem prasowym KPN nie jestem, a co do poglądów to są moje osobiste, ale myślę że kiedyś będą także stanowiskiem KPN. Co do wojny to jest ona nieunikniona, ale będzie to wojna niepodległościowa w obrębie Federacji Rosyjskiej.
@Andrzej Chorążewicz. Nie zbije mnie Pan z tropu tego typu zaczepkami i zapewniam Pana, że czuję się dobrze i jestem w pełni świadom znaczenia tego co myślę, mówię i piszę oraz sposobu w jaki to upowszechniam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Inaczej mówiąc wojenka się Panu marzy? To tylko Pańskie stanowisko czy pisze Pan to jako rzecznik KPN?

Komentarz został ukrytyrozwiń

To Federacja Rosyjska ma interes, aby mieszać w "polskim kotle" i rozpraszać naszą uwagę wewnętrznymi sporami, dlatego teraz potrzebne są czyny, a nie gadanie.
Czas zakończyć żywot Federacji Rosyjskiej poprzez politycznie i ekonomicznie wspieranie wszelkich ruchów separatystycznych, a szczególnie należy wszelkimi sposobami krzewić, wśród nierosyjskich, narodów Federacji Rosyjskiej ideę, że naturalnym prawem każdego narodu jest posiadanie własnego niepodległego i suwerennego państwa.
Należy to robić w sposób jawny i ostentacyjny, tak aby doprowadzić stosunki Polski z Federacją Rosyjską do stanu uniemożliwiającego jakąkolwiek współpracę gospodarczą.
Ponadto należy odciąć Unię Europejską, a szczególnie Niemcy, od dostaw gazu z Federacji Rosyjskiej oraz odciąć Federację Rosyjską od dostaw towarów konsumpcyjnych z Unii Europejskiej.
W tym celu należy przekonać Bojowników Kaukaskich do zmiany taktyki walki i do niszczenia, w pasie Rosja - Białoruś - Ukraina, takiej infrastruktury jak gazociągi (szczególnie Jamał oraz Nord Stream), a także linii energetycznych, linii tele-nformatycznych, linii kolejowych oraz mostów, wiaduktów itp.
Należy w przyszłości dążyć do wyznaczenia dla Rosji i Rosjan “nowej linii Curzona”, rozumianej jako linia demarkacyjna wyznaczająca przyszłą granicę państwa rosyjskiego i oddzielająca tereny zamieszkałe przez Rosjan od terenów zamieszkałych przez inne narody oraz od obszarów wielonarodowościowych.
Rozbicie terytorium Federacji Rosyjskiej na państwa narodowe spowoduje, że przez najbliższe kilkadziesiąt lat nowo powstałe państwa będą zajmować Rosję sprawą "ustalania" granic i odciągną jej uwagę od Unii Europejskiej i Kaukazu oraz osłabią jej pozycję w ewentualnym sojuszu z Niemcami, który już zwyczajowo zawierany jest ponad głowami państw Europy Środkowo - Wschodniej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do Stanisław Cybruch - wiem, że to on właśnie zwiał i tej ucieczki jak do tej pory nikt mi jakoś sensownie nie wytłumaczył.

Do Roman Dlugosz - listę pasażerów zatwierdziła najwyższa władza w Polsce uważająca, że żadne przepisy ich nie obowiązują.
Radar naprowadzający na lotnisku pokazuje samoloty z dokładnością do 500m o czym piloci powinni byli pamiętać.
Skrzynek i resztek maszyny żeśmy jeszcze nie dostali, bo jest to idealny pilot zdalnego sterowania dla prezesa.
Wystarczy np umyć trochę złomu, albo nie osłonić go dachem, albo poinformować o kradzieży kawałka i już w Polsce wybuchają konflikty. Niestety niektórzy są zbyt zadufani w sobie by zauważyć, że ktoś nimi steruje...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak trwoga to do Boga , każdy się martwi o swoje życie , ale są też i bohaterzy którzy poświęcają swoje życie za naród itd. Se,k w tym ze bohaterzy na wojnie wyginęli a teraz mamy braki , ot i Polska cala . Ogniem i mieczem już się nie wojuje tylko są samoloty i katastrofy , a kto dopuścił żeby tyle dostojników Polskich leciało w jednym samolocie itd. Ni jak nie układa się to w jedna, całość , za dożo jest zamieszania wokół tej tragedii od samego początku , dlaczego niema samolotu jeszcze w Polsce , a co z czarnymi skrzynkami Rosjanie zniszczyli co chcieli i podali nam co tylko im pasowało wina pilotów , ale kto ich naprowadził , nie jest to prosta zagadka ale jest wiele poszlak i chce wierzy ze prawda w końcu ujrzy światło dzienne .!

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Andrzej Chorążewicz

"Zabezpieczenie dokumentów" nie oznacza niszczenie ich. Jestem pewny że dokumenty zostały zabezpieczone zgodnie z prawem oraz w ten sposób aby wykluczyć dostęp do nich osobom które mogłyby wykorzystać przeciwko interesom Polski.
Jak ogromne niebezpieczeństwo grozi ze strony tego rządu świadczy nieodległe zdarzenie, kiedy Białoruski opozycjonista zostaje wydany przez aparat władzy Tuska w ręce oprawców reżimu Łukaszenki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.