Facebook Google+ Twitter

Komu zaszkodziło egipskie piwo Palikota

Janusz Palikot 11 kwietnia zalecał Millerowi 2 tygodniowe wczasy w Egipcie. Kąpiele, rafa koralowa i piwo egipskie, miały kondycję Millera wzmocnić. Tak Palikot troszczy się o zdrowie przewodniczącego SLD. A jak dba o zdrowie swojego idola?

Po wysłuchaniu wielu rewelacji i złotych myśli Palikota, coraz lepiej rozumiem przysłowie chińskie "Nie kłóć się z głupim, bo postronni nie zauważą różnicy". Takie same rewelacje wygaduje i uciekinier z SLD Marek Siwiec, który 11 kwietnia w "Fakty po Faktach" powiedział; "Gdyby popatrzeć na to wszystko, co wydarzyło się wczoraj to jesteśmy krok w dobrą stronę". Minęły niespełna dwa dni i zobaczyliśmy uraczonego piwem egipskim Aleksandra Kwaśniewskiego, któremu Palikot oprócz piwa nie zaoferował 2 tygodniowych wczasów w Egipcie, oraz kąpieli w okolicach rafy koralowej. To piwo egipskie było chyba przyczyną gwałtownego huśtania (nie tylko nastrojów) Aleksandra Kwaśniewskiego. Czy teraz Siwiec powie, że przemówienie jego Patrona było dość chwiejnym krokiem w dobrą stronę?


Nie tylko Siwiec, lecz i wiele "autorytetów" z uporem maniaka broni Aleksandra Kwaśniewskiego, jakby nie wiedzieli, że "Pijaństwo nie tworzy wad, ono je tylko ujawnia". Postępowanie byłego prezydenta już nieraz ujawniło Listę Kłamstwa Kwaśniewskiego. Jak czują się takie autorytety moralne, które wmawiają nam, że to, co widzieliśmy to tylko nasza wyobraźnia i zobaczenie tego, co sami chcieliśmy zobaczyć? Dziwne to skojarzenie, bo ja nigdy nie chciałem, nie chcę i nie będę chciał oglądać pijanego prezydenta Polski. Jak taki autorytet jak Roman Nowicki, którego aż krew zalewa na takie wierutne kłamstwo, może mówić, że wstyd mu za metody Leszka Millera, który zwalcza tak ważną dla ruchów lewicowych inicjatywę Europa Plus? Jak może Nowicki mówić, że to Miller, dał sygnał do wywlekania "choroby filipińskiej" w walce politycznej? Czy Nowicki twierdzi, że to Miller spowodował kolejną niedyspozycję prezydenta?

Na jakiej podstawie wszyscy twierdzą, że Europa Plus i Ruch Palikota to ruchy lewicowe? Europa Plus nie przedstawiła jeszcze żadnego programu, po którym moglibyśmy określić światopogląd tego obywatelskiego ruchu, a Ruch Palikota w głosowaniach pokazuje jego lewicową wrażliwość.


Jeszcze nie przebrzmiały okrzyki Palikota; "Kwaśniewski prezydentem Europy", "Europie potrzebny jest Aleksander Kwaśniewski", "Europie bezwzględnie potrzebny jest impuls, Europie potrzebna jest nowa wizja, Europie potrzebny jest Aleksander Kwaśniewski Prezydent Unii Europejskiej", a już dzisiaj czytamy, że "Aleksander Kwaśniewski ma czarną wizję". Nie piłem jeszcze egipskiego piwa Palikota, lecz jak z tego wynika po takim piwie nachodzą człowieka czarne wizje i ja też ją sobie wyobraziłem. Wyobraziłem sobie pijanego prezydenta Europy, i.... skandal, jaki wtenczas wybuchnie. Wyobraziłem sobie Janusza Palikota w Parlamencie Europejskim wymachującego świńskim ryjem dźganym silikonowym penisem.


Palikot wspominając piwo egipskie nie powiedział, że sam walczy o swoje przetrwanie polityczne i biznesowe, ponieważ egipskie piwo Sakara Gold jakoś dziwnie kojarzy się z aferą Amber Gold. Raz ten Gold kojarzy się ze złotem z bursztynu, a raz jest to "złoto paletowe". Gdy nie będzie już posłem, gdy straci swój immunitet, to nowa władza może przyczepić się do ukrytego przed małżonką kapitału "w jego Raju". To Marek Siwiec powiedział, że "Polityka tak naprawdę jest interesem, w którym zarządza się wyobraźnią i nastrojami publicznymi”, a interesem Palikota jest obecnie takie manipulowanie nastrojami publicznymi by chronić swój interes.


Wszyscy założyciele Europy Plus mają w tym jakiś swój interes; Aleksandrowi Kwaśniewskiemu marzy o podsuwanym mu przez Palikota fotelu Prezydenta Unii Europejskiej, Marek Siwiec wie, że fiasko Europy Plus oznacza jego ostatnią kadencję w PE, Palikot drży o każdy swój Ruch, Robertowi Kwiatkowskiemu marzy się kolejna prezesura i powrót do grupy trzymającej władzę, a takim spoiwem wszystkich marzeń jest wiara w wizję Aleksandra Kwaśniewskiego.


Czy ta wizja pod wpływem egipskiego piwa nie stanie się znowu czarną "Listą serii czarnych wizji" byłego prezydenta, czas pokaże? Jak na razie Aleksander Kwaśniewski, do swego widoku czarnej wizji zrobił kolejny już chwiejny krok? Wizja Palikota, Siwca powinna zostać wsparta panelem "Chwiejnym krokiem do Europy" lub "Idź tak dalej, a odpoczniesz w prezydenckim fotelu Europy Plus".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.