Facebook Google+ Twitter

Komunikacja w Warszawie w okresie Wszystkich Świętych

Zanim wybierzemy się na groby zmarłych w Warszawie, warto zaznajomić się z komunikatami ZTM. 31 października autobusy jeżdżą według świątecznego rozkładu jazdy, tramwaje - sobotniego. Miasto uruchomiło wiele specjalnych linii.

 / Fot. ZTMPrzypominamy, że w poniedziałek 31 października autobusy kursują zgodnie ze świątecznym rozkładem jazdy, natomiast tramwaje (również 1 listopada) - z sobotnim.

ZTM uruchomiło specjalne linie, oznaczone literą "C", które tworzą połączenia z cmentarzami i centralnymi punktami miasta. Przypominamy, że linie nie są bezpłatne - trzeba kasować bilety.

"Na ulice wyjechało dodatkowo 490 autobusów - 287 na liniach "C", 86 na liniach regularnych, których trasy przebiegają w pobliżu nekropolii, a 132 - w godzinach szczytu - na wytypowanych liniach, z których korzysta wielu podróżnych. Więcej jest także tramwajów (32 składy na liniach cmentarnych i 11 na regularnych). Sześć dodatkowych pociągów kursuje na linii metra" - czytamy na stronie ZTM.

Przeczytaj informacje dot. parkingów wokół cmentarzy

Dodatkowo, w wielu punktach w Warszawie, nie tylko przy cmentarzach, dyżuruje ponad 80 informatorów Zarządu Transportu Miejskiego. Ustawiono także dodatkowe kasy i automaty biletowe.

Szczegóły dotyczące zmian w komunikacji w tym okresie znajdują się na stronie ZTM.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Nieaktualne a wisi?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.