Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1483 miejsce

Komunikat zduńskowolskiej policji

Zduńskowolska policja zwraca się z prośbo o pomoc w ustaleniu pobytu sprawcy tragicznego wypadku drogowego.

Sprawca tragicznego wypadku. / Fot. Matriał KPP w Zduńskiej WoliO godzinie 23.15 w miejscowości Paprotnia (gm. Zapolice) doszło do wypadku drogowego, w którym śmierć poniosły dwie osoby. Kierujący samochodem marki Ford Mondeo, koloru zielonego, jadąc od Zduńskiej Woli w kierunku Ptaszkowic, potracił idące prawidłowo lewą stroną jezdni małżeństwo, mieszkające w Paprotni.

Kobieta w wieku 41 lat i mężczyzna w wieku 43 lat ponieśli śmierć na miejscu. Sprawca oddalił się z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy poszkodowanym. Policjanci prowadzą szeroko zakrojone poszukiwania 28-letniego mieszkańca Zduńskiej Woli. Rodzinie ofiar została udzielona pomoc psychologiczna. Sprawcy grozi kara pozbawienia wolności do lat 12.

Poszukiwany przez policję to Sebastian Suszyc urodzony 28 lipca 1980 r. Osobom, które ukrywają sprawcę wypadku lub pomagają w ukryciu grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Poszukiwany Sebastian Suszyc. / Fot. Materiał operacyjny KPP
Jak się dowiedziały Wiadomości24.pl. sprawca tragicznego wypadku, w którym zginęło małżeństwo, zgłosił się osobiście do zduńskowolskiej komendy, gdzie po przesłuchaniu został zatrzymany do dalszej dyspozycji sądu i prokuratury.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.