Facebook Google+ Twitter

Koń w potrzebie

Nie chcę zostać kiełbasą! Mój los jest w waszych rękach!

Konie są piękne, kochane, ale do czasu, do chwili kiedy się nam znudzą lub w pewnym momencie zaczną być uciążliwe. Taki los, niestety spotyka wiele z nich, obraz ten chcę przedstawić na przykładzie klaczy o wdzięcznym imieniu Nadzieja.

Najpierw była ślicznym źrebakiem tzw. typu zimnokrwistego. Kochana, rozpieszczana .Śmierć nie wybiera - zmarł właściciel, a jego żona i syn są zbyt schorowani, aby się nią zająć. Klacz ma 15 lat, więc uznano ją za starego bezużytecznego konia, nadającego się tylko na rzeź. Jednak w znalazł się ktoś, komu los Nadziei nie jest obojętny.

Udało się odroczyć egzekucję, ale nie na długo. Właściciele nie chcą konia oddać za niższą cenę niż 2400 zł. Bezużyteczna jednak jest coś warta, można na niej jeszcze zarobić. Karolina, osoba niepracująca, zebrała kwotę 1000 zł., ale to za mało, aby konia wykupić i uratować mu życie. Życie, które obecnie jest warte jeszcze jedyne 1400 zł., oraz koszty transportu.

Koni potrzebujących pomocy jest wiele, ale tylko niektóre da się uratować. Jedne stare spracowane, inne już niepotrzebne ale jeszcze coś warte. Jeśli ktoś chciałby pomóc prosimy o kontakt przez pocztę wewnętrzną.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Pomóżmy Nadziei !!!!!!!!
Biedny konik ;(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.