Facebook Google+ Twitter

Koncert Ałły Pugaczowej odwołany!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-03-22 18:30

Z powodów technicznych koncert w dniu 29 marca został odwołany, ale w chwili obecnej brak jest też możliwości zorganizowania koncertu w sugerowanym nowym terminie 14 maja. Bilety można odbierać w miejscach zakupu. Zakupione bilety zachowują ważność w nowym terminie. Można też je zwracać w miejscach zakupu.

 / Fot. mat. prasowePonad czterdzieści lat temu Ałła Pugaczowa pojawiła się na scenie i przez ten cały czas była i wciąż zostaje gwiazdą numer jeden dla 300 milionów obywateli byłego Związku Radzieckiego. 29 marca miała zaśpiewać dla polskiej publiczności. Mimo tego, że Zachód nazywał ją boginią sceny radzieckiej, tak naprawdę Ałła nigdy nie była "sowiecką" - nie śpiewała o Leninie, komsomole czy komunizmie, zawsze odmawiała władzom i zasadniczo nie wykonywała piosenek ideologicznych. Zawsze miała wsparcie i miłość milionów. Przez 40 lat na scenie nagrała ponad 60 albumów muzycznych.

Eksperci mówią, że ilość sprzedanych płyt Pugaczowej sięga około 400 mln. egzemplarzy (np. legendarni Queen sprzedali 300 mln.) Do tej pory jest najdroższą artystką Europy Wschodniej, tylko honorarium Ałły Pugaczowej - to 100-150 tys.euro za jeden występ.

W ubiegłym roku piosenkarka powiedziała o tym, że kończy swoją karierę zawodową. Z tej okazji Pugaczowa wyreżyserowała olbrzymie show pożegnalne pt. "Sny o miłości". Zdumiewające dekoracje, fantastyczna scena, potężny dźwięk, najlepsi muzycy i oczywiście - niesamowity głos i styl wykonania Ałły Pugaczowej.

Na koncercie pożegnalnym na pewno będą wszystkie polskie gwiazdy na-topie, celebryci i politycy, ponieważ większość z nich osobiście zna i szanuje Pugaczową. Koncerty pożegnalne bogini sceny wschodniej już się odbyły w Niemczech, Izraelu, Stanach Zjednoczonych, Włoszech, Belgii.

Występ w Warszawie będzie ostatnim w życiu megagwiazdy. Jest to symboliczne, ponieważ
właśnie po wygraniu w 1978 roku konkursu w Sopocie o Pugaczowej zaczął mówić cały świat.
(Tekst: Żenia Klimakin)

Ałła Pugaczowa
Pożegnalna trasa koncertowa ''Sny o miłości''
29 marca 2010 (poniedziałek)
Torwar, Warszawa
Godz: 19.00
Bilety: 150, 200, 250 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.