Facebook Google+ Twitter

Koncert: BluesFerajna i goście. Odsłona druga

Już drugi raz będziemy mogli usłyszeć zespół Bluesferajna i jego gościa. Koncert odbędzie się 15 października, o godz. 20.30.

Bluesferajna / Fot. Pub BeKaKaliska formacja akustyczna grająca muzykę okolic bluesa, oparta o autorski materiał prezentuje szczere emocje, zgrabnie ubrane w zrozumiałe teksty i proste dźwięki.

Trzech dojrzałych facetów: Grzegorz "Olek Blues" Olejnik, Janusz Trzęsała oraz Tomasz Herman to skład podstawowy Bluesferajny. Skład, mimo że młody stażem, bo zawiązany 6 stycznia 2009 r., od zawsze był związany z Kaliszem i formacjami instrumentalnymi i wokalno-instrumentalnymi w tym mieście. Nie sposób wymienić tutaj wszystkich, ale należałoby wspomnieć chociażby o takich zespołach jak: Ologrande, Spare Pack, Tanger.

Zespół w sposób szczególny upodobał sobie wnętrze Pubu BeKa i współpracę z Kasią Guzowską -Lelental ze względu na otwartość kierownictwa i unikalny klimat panujący w tych murach. Bluesferajna ma na względzie mieszkańców i promocję miasta oraz środowiska muzyczne w kraju poprzez projekt wieczorów organizowanych w Pubie BeKa pod swojskim tytułem "Bluesferajna i Goście" chcą pobudzić inne spojrzenie na muzykę, przyjaźń i zabawę.

Bluesferajna / Fot. Pub BeKaJarosław Jaromi Drażewski

Gościem zespołu Bluesferajnia będzie tym razem Jarosław Jaromi Drażewski. Urodził się
21 maja 1961 roku w Poznaniu. Jest kompozytorem oraz autorem tekstów. To wokalista oraz multiinstrumentalista: gitara, harmonijka, saksofon, fletnia, banjo, ukulele, melodica, gitara basowa, organy elektryczne, kazoo... a także wszystko, co wydaje dźwięki pomiędzy 16 a 20000 Hz. Na polskiej scenie bluesowej działa od 1990 roku. Latem 1993r. dołącza do zespołu Blues Flowers, z którym do dziś występuje i nagrywa płyty. Gra, nagrywa również solowo z różnymi innymi muzykami i zespołami: Yassny Gvint, Blues Menu, Szulerzy, Cielak.

Zapraszam wszystkich miłośników dobrej muzyki na koncerty do kaliskiego klubu BeKa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.