Facebook Google+ Twitter

Koncert Celine Dion w Krakowie

Po raz pierwszy w Polsce, 28 czerwca na krakowskich Błoniach w ramach pierwszej edycji festiwalu May B Kraków, odbędzie się wielki show z udziałem megagwiazdy Celine Dion.

Ten niesamowity spektakl został wyreżyserowany przez Jamiego Kinga (producenta między innymi wielkich tras koncertowych Madonny-Confessions Tour oraz Cristyny Aguilery – Back to Basis Tour- przyp. red). Łączyć będzie w sobie niesamowity głos i charyzmę Celine Dion z zapierającymi dech w piersiach efektami wizualnymi, przenikającymi się barwami kolorów, pięknymi kostiumami, tańcem i efektem zaskoczenia widza. Na specjalnie scenie koncertowej, którą wybudowano specjalnie na tę okazję, 60-tysięczna publiczność będzie miała okazję usłyszeć na żywo nie tylko hity z najnowszej płyty „Taking Chances”, ale tajże jej największe przeboje m.in. „I’m Alive”, „It’s All Coming Back to Me Now”, „I Drove All Night”, „The Power of Love”, „All by Myseif”, a także wiele innych utworów w nieznanych aranżacjach.
plakat / Fot. J.Tomaszeski
To niesamowite dwugodzinne show jest podzielone na cztery części: solową, rockową, część, w której Celine przedstawiona zostanie jako ikona mody oraz zainspirowaną kulturami świata m.in. cygańską, hiszpańską i arabską. Razem z Celine na scenie wystąpi grupa tancerzy. Artystka, specjalnie dla potrzeb tego widowiska, nagrała kilkanaście wideoklipów, które będą jej towarzyszyć na scenie. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że podczas koncertu z Celine Dion w duecie wystąpi jedna z polskich piosenkarek, najprawdopodobniej będzie to Edyta Górniak.

W dniu koncertu będziemy mogli uczestniczyć w wydarzeniach i atrakcjach, odbywających się bezpłatnie na terenie Miasteczka May B Kraków oraz festiwalu Smak Krakowa, zlokalizowanych na krakowskich Błoniach.

Bilety do nabycia już od dzisiejszego dnia, można zakupić na stronie www.bileteria.pl lub www.maybkrakow.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

jak zagrac o bilet ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.