Facebook Google+ Twitter

Koncert charytatywny dla malutkiej Weroniki

5 kwietnia o godz. 18 odbędzie się koncert organizowany przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "AMI". Celem akcji jest pomoc malutkiej Weronice.

Biorąc udział w koncercie pomagamy malutkiej Weronice, która jest chora na dziecięce porażenie mózgowe i wymaga rehabilitacji. W akcji wezmą udział wolontariusze, którzy podczas koncertu będą zbierać pieniądze do specjalnie oznaczonych puszek.
logo Fundacji / Fot. Adam Sęczkowski
W koncercie w Hali Wytwórnia w Łodzi przy ul. Łąkowej 29 wezmą udział: Bogusław Mec, Lodz Gospel Choir, Justyna Majkowska (wokalistka znana z zespołu Ich Troje), Szkoła Tańca "Lilla House", z której wywodzą się finaliści You Can Dance Ania Bosak i Artur Frontczak oraz Mateusz Stachura, Jan Riemann, Emilia Piorek, Studio Piosenki "PROForum" Teresy Stokowskiej-Gajdy, Aleksandra Henkiel-Jachowicz, Studio Integracji Krzysztofa Cwynara

Wstęp za okazaniem cegiełki, której koszt wynosi 10 zł. Cegiełka będzie do kupienia w sieciach internetowych: Ticketpro.pl Eventim.pl bileteria.pl oraz na terenie Łodzi: Empik, Media Markt Brzezińska (CH M1), Galeria Łódzka, Ale Jazz Pomorska 10, CIK Piotrkowska 102a, Strefa biletów Piotrkowska 59, Punkty RUCH Piotrkowska 317, Maratońska 24/32 oraz w kasie przed koncertem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.