Facebook Google+ Twitter

Koncert charytatywny dla Szymona

Podczas tegorocznych wakacji w Dworku "Młynarza w Rudzach" w woj. małopolskim odbył się koncert charytatywny dla Szymona Jarosza, niepełnosprawnego 6 latka, który zmaga się z wieloma niepełnosprawnościami.

podczas koncertu / Fot. Janusz Czerwik Podczas tegorocznych wakacji w Dworku "Młynarza w Rudzach" w woj. małopolskim odbył się koncert charytatywny dla Szymona Jarosza, niepełnosprawnego 6 latka, który zmaga się z wieloma niepełnosprawnościami.
Spotkanie autorskie zgromadziło sporą ilość osób, które miały okazję posłuchać tekstów Janusza Czerwika w jego wykonaniu i w oprawie muzycznej Piotra Gawrona . Przy okazji koncertu można było obejrzeć piękne prace plastyczne utalentowanej artystki z Rudz Ewy Dzidek oraz wystawę fotograficzną pt: "W zatorskiej krainie elfów" Janusza.
To charytatywne przedsięwzięcie nie mogłoby się odbyć bez otwartości i chęci działania wielu osób, które zaangażowały się w ten pomysł.
Janusz Czerwik jako organizator i wykonawca bardzo gorąco dziękuje następującym osobom:
Pani Beacie Sopickiej właścicielce "Dworku Młynarza" w Rudzach za gościnę i nieodpłatne udostępnienie pięknego wnętrza Dworku. ( http://www.dworekmlynarza.pl/ )
Panu Sylwestrowi Rabendzie za nieodpłatne użyczenie nagłośnienia
Panu Ernestowi Sanakowi za obsługę nagłośnienia podczas koncertu
Pani Anecie Jarosz , właścicielce sklepu spożywczo- przemysłowego "U Dagi" w Łowiczakch oraz pani Katarzynie Kołodziej- Fierdonek właścicielce sklepu "Żabka" przy ulicy Wadowickiej 30 w Zatorze za ufundowanie słodyczy i napojów.
Miło nam zakomunikować, że kwota zebrana podczas wczorajszego koncertu pt: "Odwrócić czas", wynosi 740 PLN i 20 EUR . Puszka z zawartością została przekazana Szymonowi.
Z tych datków został pokryty koszt nierefundowanej szczepionki, która kosztuje 800 PLN .
Wszystkim darczyńcom , ze wzruszeniem, w swoim imieniu i w imieniu rodziców Szymona serdecznie dziękujemy ....
J.C.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.