Facebook Google+ Twitter

Koncert charytatywny „Ja też chcę żyć!“

Już w najbliższą niedzielę, 8 czerwca 2014 od godz. 17:30 w Amfiteatrze w Ostródzie przebiegać będzie koncert charytatywny na rzecz kilkuletniego Piotrusia Magdziarka.

Dla Piotrusia Magdziarka z Ostródy zagrają: A-B BAND, KOSMA, PINK ROSES oraz gość wieczoru, Mikołaj Krawczyk z zespołem Rockoholic. / Fot. Fot. Plakat promocyjny koncertu
Chłopiec urodził się w Ostródzie w 2008. Po narodzinach zdiagnozowano u niego przepuklinę oponowo – rdzeniową. Jest podopiecznym Fundacji „Zdążyć z pomocą“. Potrzebuje leków, cewników, żelu do cewnikowania, pampersów, specjalnego obuwia, specjalistycznej opieki lekarskiej oraz intensywnej rehabilitacji.
Plakat promocyjny koncertu
W koncercie udział wezmą zespoły: AB BAND, PINK ROSES, KOSMA, a gwiazdą wieczoru, około godz. 19:00 będzie Mikołaj Krawczyk z zespołem Rockoholic. Na pewno nie zabraknie debiutanckiego singla „Wykochaj mnie na śmierć“ jak i innych utworów w wykonaniu zespołu.
Rockoholic, zespół Mikołaja Krawczyka / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane przez Mikołaja Krawczyka
W przerwach koncertu odbędą się licytacje na rzecz Piotrusia. Wszystkie zebrane fundusze będą przeznaczone na leczenie i potrzeby chłopca.
Jak wesprzeć Piotrusia Magdziarka? Informacja. / Fot. Fot. Plakat promocyjny koncertu
Wstęp wolny.
Każdy, kto nie może pojawić się na koncercie, ale chce wesprzeć małego Piotrusia, wystarczy, że zapozna się z załączonym plakatem, na którym znajduje się informacja, jak można pomóc chłopcu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.