Facebook Google+ Twitter

Koncert Charytatywny "Wesprzyj psiaka - wpłać piątaka"

30 stycznia 2016 roku o godz. 18.00 odbędzie się cykliczna impreza charytatywna, z którego całkowity dochód przeznaczony jest na podopiecznych OSPZ "Animals".

Plakat koncertu / Fot. Patryk Stępień30 stycznia 2016 roku, odbędzie się już kolejna edycja cyklicznego koncertu charytatywnego "Wesprzyj psiaka - wpłać piątaka", z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na podopiecznych Ostrowieckiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwięrząt "Animals", czyli bezdomnych zwierząt.

Tym razem koncert odbędzie się w Restauracji "Słoneczna Weranda" - start o godzinie 18.00, a wstęp to symboliczne 5 zł. - cegiełka na rzecz stowarzyszenia.

W tym roku do grona organizatorów dołączył Zespół Pomocy Koleżeńskiej, który zajął się nagłośnieniem i zapewnieniem lokalu, OSPZ "Animals" czuwało zaś nad zespołami, które zagrają na koncercie, a będą to Friedhof i Konsystorz.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tej charytatywnej imprezie!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Akcja godna pochwały. W Polsce jest wiele osób, które nie szanują zwierząt. Znane są przypadki znęcania się nad zwierzętami, przywiązywania do drzew w lesie, itp. Zachowania takie godne są potępienia. Jeszcze wciąż za mało w tym zakresie jest edukacja dzieci i młodzieży, iż negatywne traktowanie zwierząt jest naganne i niegodne człowieka. Dlatego też, wszelkie przejawy pomocy, podejmowane akcje, są i będą zapewne wzorcem dla wszystkich, iż los zwierząt nie powinien być dla nikogo obojętny. Tym bardziej w trudnych sytuacjach. Należy się wdzięczność wszystkim tym, którzy podejmują się tych zadań, w tym organizatorom opisanej powyżej akcji. Stworzenie jest tak samo ważne w rzeczywistości, w której żyje człowiek. Wzajemna symbioza uczestniczenia w budowaniu środowiska naturalnego jest jak najbardziej wskazana.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.