Facebook Google+ Twitter

Koncert De Łindows & Blowjoke & Carpet Mushrooms 04.02.17 Łódź

De Łindows & Blowjoke & Carpet Mushrooms 04.02.17 Łódź Krancoofka Krańcoofka - Klub Transportowy Piotrkowska 29 (wejście od Więckowskiego), 90-410 Łódź start 20:00 bilety 15 zł przedsprzedaż , 20 zł w dzień koncertu.

plakat / Fot. Kasia SopelowaDe Łindows & Blowjoke & Carpet Mushrooms
04.02.17 Łódź Krancoofka

Krańcoofka - Klub Transportowy
Piotrkowska 29 (wejście od Więckowskiego), 90-410 Łódź
start 20:00
bilety 15 zł przedsprzedaż , 20 zł w dzień koncertu.


CARPET MUSHROOMS
https://www.facebook.com/CarpetMushrooms/
Ciężki rock wrzucony do miksera ze szczyptą lat 90' to przepis na muzykę Carpet Mushrooms. Są gitary, jest bas i perkusja, wszystko na swoim miejscu. Śpiew w języku ojczystym.

Carpet Mushrooms to projekt który swoje początki ma jeszcze w poprzedniej dekadzie. Jak każdy zespół, zrodził się z żądzy pieniędzy i sławy. Obecny skład zespołu ukształtował się na początku 2015 roku.
Zespół działa w Łodzi, grając w podziemiu dosłownie i w przenośni.

W 2016 roku zespół nagrał własnymi siłami Demo 2016, na którym znalazły się trzy utwory. W 2017 roku ukaże się pierwsza EP zespołu pt. "Zakażenie ogólne"


BLOWJOKE
https://www.facebook.com/Blowjoke/?fref=ts

Blowjoke - rock'n'roll z miasta Łodzi
Zgrana banda, dowodzona przez dziewuchę rodem z Bałut - a więc zero ściemy i smęcenia o trudnej miłości, bo dla tej ekipy liczy się rock'n'roll.DE ŁINDOWS
www.facebook.com/delindows
www.delindows.band.pl

Zespół DE ŁINDOWS istnieje od 2002 roku. Ma za sobą występy w Polsce, Czechach i na Słowacji na takich festiwalach jak Przystanek Woodstock, Jarocin, B-Festival, Punk Island, Underground Fest czy Keltska Noc. Na płycie gościnnie udziela się wokalnie czeski zespół Kohout Plasi Smrt.
25 września 2015 r. nakładem Fonografiki ukazała się "Awaria systemu", czwarta płyta punkowego De Łindows. W sieci pojawił się promujący krążek teledysk do utworu "Tramwaje".
"Awaria systemu" to 13 nowych utworów. Album został nagrany i zrealizowany przez Adama Celińskiego w Studiu Radioaktywni pod Częstochową. Nagranie na tzw. setkę pozwoliło zachować jak największą dynamikę utworów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.