Facebook Google+ Twitter

Koncert Depeche Mode w Łodzi?

Na polskiej stronie internetowej poświęconej grupie Depeche Mode pojawiła się informacja o planowanych na luty 2010 roku dwóch koncertach zespołu w Łodzi.

Według tego źródła brytyjska legenda lat 80. ma zagrać w Łodzi dwa koncerty, 10 oraz 11 lutego 2010 roku. Koncerty miałyby się odbyć w nowej hali Arena Łódź przy al. Unii.

Dariusz Gałązka, prezes zarządu spółki Miejska Arena Kultury i Sportu, która zarządza halą, mówi Gazecie.pl, że hala ma zarezerwowane osiem terminów od firmy Live Nation (popularny organizator koncertów w Polsce, m.in. koncertu Depeche Mode, który miał się odbyć w maju) więc uważa, że możliwe jest, że dwa terminy są zarezerwowane właśnie dla tego zespołu. Przedstawiciele Live Nation odmawiają komentarza.

Depeche Mode to brytyjska grupa wykonująca elektroniczny pop od początku lat 80. Ich ostatni album to "Sounds of the Universe" wydany 21 kwietnia 2009 roku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Dziwnie mocno podobne do artykulu z Wyborczej:
http://miasta.gazeta.pl/lodz/1,35153,6787468,Depeche_Mode_ma_zagrac_w_Lodzi.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może wreszcie doczekamy w Łodzi koncertu na przyzwoitym poziomie. Po popowej papce i tandecie serwowanej na koncertach Eski byłaby to miła odmiana.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.