Facebook Google+ Twitter

Koncert dla gdyńskich... kotów!

Spotkajmy się aby posłuchać dobrej muzyki i wspomóc nasze gdyńskie koty. Nie bądźmy obojętni na los mniejszych braci. Koncert odbędzie się w "Contrast Cafe Gdynia", 27 stycznia (piątek) o godz. 20.

Na koncert zespołu SHANTAŻ zapraszają wolontariusze Fundacji VIVA! Przewidziano sprzedaż kalendarzy i innych gadżetów, zbiórka pieniężna do puszki. Wszystko to aby wspomóc naszych mniejszych gdyńskich braci.

Zima nie jest dobrym czasem dla bezdomnych zwierząt. Pomóżmy im, a przy okazji zabawmy się w rytm szant. Podczas tego wieczoru odbędzie się też pokaz slajdów "Wolno bytujące koty w mieście". Na akcję szczególnie zaprasza nowopowstała grupa wolontariacka "Miau Adopcje" przy Fundacji Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva! Celem grupy jest pomoc wszelkim potrzebującym kotom z terenu Trójmiasta. Przyjdź 27 stycznia b.r. na koncert dla gdyńskich kotów, a dowiesz się więcej!


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Mam nadzieję, Panie Zygmuncie, że na "koci" koncert przyszły tłumy. Szkoda, że mieszkam daleko od Gdyni, ponieważ z pewnością też na tym koncercie byłabym.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Małgorzata Sadowska
  • Małgorzata Sadowska
  • 20.01.2012 17:29

Super sprawa, napewno będę i zawiadomię znajomych

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.